Reklama
placeholder
News

Mata w makijażu – wielkie zaskoczenie na koncercie Quebonafide

Mata w makijażu – wielkie zaskoczenie na koncercie Quebonafide

fot. YouTube.com/SBM Label/Wikimedia Commons/Itokyl

Reklama
Reklama
placeholder

Quebonafide zaprosił do udziału w serii koncertów Psycho Relations wiele gwiazd. Wśród nich znalazł się Mata, który wystąpił w makijażu. 

Quebonafide: Psycho Relations to wielkie show z wielkimi gośćmi! Zobaczcie filmiki >> 

Quebonafide w kwietniu 2020 roku wypuścił krążek Romantic Psycho, który zdobył status diamentowej płyty, sprzedając się w ponad 150 000 egzemplarzy. Aktualnie Kuba Grabowski promuje właśnie ten album „ostatnią trasą koncertową Quebonafide", która nosi nazwę Psycho Relations.

7 i 8 maja na warszawskim Torwarze odbyły się koncerty Quebonafide zrealizowane wspólnie z reżyserem teatralnym Grzegorzem Jarzyną. Raper i jego goście sprawili, że wydarzenie było prawdziwym widowiskiem. 

Mata w makijażu na koncercie Quebonafide

Sztuczny deszcz, liny pozwalające na „latanie” nad sceną, człowiek z Księżyca to tylko niektóre ze „smaczków”, jakie czekały na fanów. Obok Quebonafide na scenie wystąpili m.in.: Natalia Szroeder, Bedoes, Malik Montana, Sokół, Daria Zawiałow, Ralph Kaminski, Kukon, Michał Wiśniewski, Błażej Król oraz Mata. 

Quebonafide: ostatnia trasa z dodatkowym koncertem. [DATA, MIEJSCE, BILETY] >> 

Michał Matczak, podobnie jak inni artyści, zaskoczył swoją stylizacją. Raper został ucharakteryzowany na clowna. Na relacjach z koncertu jego look był wymieniany jako jeden z najbardziej przyciągających wzrok. Zdjęcie z Matą w makijażu pokazała m.in. Daria Zawiałow. 

Quebonafide – koncerty 2022

Trasa Psycho Relations trwa do 27 maja. Quebonafide zagra ostatrni koncert w Ergo Arenie. 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama