News

Mateusz Ciawłowski wydał nowy singiel. Oto 'Ten Vibe'

Mateusz Ciawłowski wydał nowy singiel. Oto 'Ten Vibe'

fot. youtube / Mateusz Ciawłowski

Mateusz Ciawłowski zdobył popularność dzięki aktywności w mediach społecznościowych. Artysta prowadzi między innymi kanał w serwisie YouTube, gdzie obecnie ma ponad 350 tysięcy subskybentów oraz profil na TikToku, na którym obserwuje go niemal 430 tysięcy widzów. Poza grą na gitarze oraz pisaniem własnych tekstów do piosenek 22-latek wystąpił także w popularnej produkcji młodzieżowej pod tytułem #Jestem M. Misfit, do której wydał utwór Chodź Do Mnie. W 2022 roku piosenkarz podzielił się swoim kolejnym singlem, do którego powstał teledysk. 

Dawid Podsiadło – POST już dostępny. To pierwszy singiel z płyty >>

Mateusz Ciawłowski - Ten Vibe

W piątek 29 lipca 2022 roku w serwisie Spotify zadebiutował utwór autorstwa Mateusza Ciawłowskiego pod tytułem Ten Vibe. Warto wspomnieć, że poza wyżej wspomnianym utworem, na profilu artysty moża odsłuchać jego inne autorskie tytuły takie jak Nie Ma Szans czy Do Ciebie. Z kolei oficjalny teledysk do singla Ten Vibe pojawił się na oficjalnym kanale YouTube Mateusza Ciawłowskiego 1 sierpnia. Utwór możecie odsłuchać poniżej:

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.