News

Tragiczna śmierć w Tatrach. Nie żyje zawodnik MMA, który miał walczyć na gali Babilon 27

Tragiczna śmierć w Tatrach. Nie żyje zawodnik MMA, który miał walczyć na gali Babilon 27

fot. Instagram.com/babilonmma

Zawodnik MMA nie żyje. Zginął tragicznie w górach, gdzie przygotowywał się do walki. Miał wystąpić na gali Babilon MMA 27 w Skierniewicach.

Travis Scott zapłi za pogrzeby ofiar Astroworld. Kim byli zmarli? >>

Mateusz Łazowski nie żyje

Wiadomość o śmierci Mateusza Łazowskiego przekazał szef organizacji Babilon MMA, Tomasz Babiloński.

Mateusz Łazowski, zawodnik Babilon MMA w ostatniej walce w Żyrardowie, nie żyje. (Trenował w górach do następnej walki). Przykra informacja dociera do nas – czytamy na Twitterze.

Tomasz Babiloński w rozmowie z portalem Interia powiedział, że Mateusz Łazowski miał wystąpić na kolejnej gali Babilon MMA.

Gazeta Wyborcza przekazała, że Mateusz Łazowski zginął w sobotę 13 listopada 2021 roku. Świadkami tragicznego wypadku byli taternicy wspinający się na Mnichu. Mężczyzna spadł z dużej wysokości do Mnichowego Żlebu. Zawiadomiono ratowników TOPR, niestety życia sportowca nie udało się uratować.

Wiesław Wszywka nie żyje. Youtuber miał 66 lat >> 

Mateusz Łazowski - wiek, MMA, partnerka 

Mateusz Łazowski miał 35 lat. We wrześniu 2021 roku był zawodnikiem Babilon MMA 24. Przegrał wtedy z Patrykiem Dubielą jednogłośną decyzją sędziów. Łazowski miał na koncie 3 zwycięstwa i 3 porażki w MMA.

Jak podaje Gazeta Wyborcza, Łazowski w przeszłości zdobył mistrzostwo Polski w tajskim boksie. Triumfował także w mistrzostwach kraju w dziesięcioboju atletycznym, a w MMA zadebiutował w 2017 roku.

O życiu Mateusza Łazowskiego wiadomo niewiele. W przeszłości sportowiec był związany z Olivią. 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.