Reklama
placeholder
News

Pośmiertny sukces Mateusza Murańskiego. Ojciec aktora skomentował

Pośmiertny sukces Mateusza Murańskiego. Ojciec aktora skomentował

fot. Instagram: @eo_film_official / FAME MMA

Reklama
Reklama
placeholder

Jacek Murański odniósł się do kolejnego sukcesu filmu IO, w którym niedługo przed śmiercią zagrał Mateusz Murański. Mężczyzna podzielił się poruszającym wpisem w mediach społecznościowych. 

Jacek Murański pierwszy raz o śmierci Mateusza. Wspomina ostatnią rozmowę >>

Pośmiertny sukces Mateusza Murańskiego. Komentarz ojca

Mateusz Murański zmarł 8 lutego 2023 roku. Zawodnik znany między innymi z gali Fame MMA oraz serialu Lombard. Życie pod zastaw miał zaledwie 29 lat. Jego śmierć była wielkim szokiem dla jego znajomych z branży oraz członków rodziny, w tym ojca Jacka Murańskiego.

Niedługo przed śmiercią Mateusz Murański miał okazję zagrać w najnowszym filmie Jerzego Skolimowskiego pod tytułem IO, który w 2023 roku otrzymał nominację do Oscara w kategorii Najlepszy film międzynarodowy. Na początku marca 2023 roku produkcja odniósła kolejny sukces i otrzymała główną nagrodę podczas 25. edycji Polskich Nagród Filmowych ORŁY. Poza tym filmowi przyznano statuetki za najlepszą reżyserię, scenariusz, zdjęcia, montaż oraz muzykę.

Mateusz Murański – prawdopodobna przyczyna śmierci. Jakie są wstępne wyniki sekcji zwłok? >>

Jacek Murański postanowił odnieść się do pośmiertnego sukcesu Mateusza Murańskiego w mediach społecznościowych, publikując poruszający wpis, w którym zwrócił się do zmarłego syna. Ojciec Mateusza Murańskiego jest przekonany, że jego syn spogląda na sukces filmu IO z góry:

Nasz Najukochańszy synku. Wczoraj film Mistrza Jerzego Skolimowskiego "IO" z Twoim udziałem tryumfował na gali POLSKIEJ AKADEMII FILMOWEJ ORŁY 2023. Chociaż nie ma Ciebie fizycznie, to wiemy, że spoglądasz na ten również Twój sukces z góry i dzięki Stwórcy możemy wspólnie duchowo kontemplować te wzruszające momenty. Mama i tata.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama