Reklama
placeholder
News

Arkadiusz Tańcula komentuje śmierć Mateusza Murańskiego. 'To kolejna ofiara hejtu'

Arkadiusz Tańcula komentuje śmierć Mateusza Murańskiego. 'To kolejna ofiara hejtu'

fot. Instagram: @famemmatv

Reklama
Reklama
placeholder

Mateusz Murański, zawodnik MMA oraz aktor znany z serialu Lombard. Życie pod zastaw, zmarł 8 lutego 2023 roku w wieku zaledwie 29 lat. Głos w sprawie jego śmierci zabrał Akradiusz Tańcula. 

Mateusz Murański nie żyje. Zawodnik MMA i aktor miał zaledwie 29 lat >>

Arkadiusz Tańcula komentuje śmierć Mateusza Murańskiego

Niedługo po tym, jak w mediach pojawiły się pierwsze informacje o śmierci Mateusza Murańskiego, zawodnik MMA oraz trener personalny Arkadiusz Tańcula potwierdził tragiczną informację na temat swojego przyjaciela na swoim Instastory. Tańcula twierdzi, że niedługo przed śmiercią Mateusz Murański przyznał mu, że nie radzi sobie z hejtem i zmaga się z depresją. Arkadiusz Tańcula wyzał również, że wybaczył Mateuszowi Murańskiemu ich niedawny konflikt, który miał miejsce po przegranej walce Murańskiego z Tańculą podczas gali Fame MMA 10:

Słuchajcie, jestem w szoku, ja w ogóle nie wiem, co mam powiedzieć. Jeszcze pare dni temu pisaliśmy (...). Słuchajcie to jest kolejna ofiara tak naprawdę hejtu w internecie. (...) On mi po walce już mówił, że nie daje sobie rady z hejtem, że depresja, no i uciekł gdzieś tam w te używki. (..) Byliśmy przez wiele lat przyjaciółmi, potem cała Polska patrzyła na nasz konflikt. Pomimo tego wszystkiego, co się wydarzyło, tego wszystkiego, co powiedział i zrobił, ja tam nigdy do końca nie miałem do niego żalu (...). 

Fame MMA żegna się z Jackiem Murańskim. Chodzi nie tylko o koniec kontraktu >>

Oficjalna przyczyna śmierci Mateusza Murańskiego nie jest jeszcze znana. 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama