News

Fame MMA żegna się z Jackiem Murańskim. Chodzi nie tylko o koniec kontraktu

Fame MMA żegna się z Jackiem Murańskim. Chodzi nie tylko o koniec kontraktu

fot. Instagram.com/famemmatv

Fame MMA rozstaje się z Jackiem Murańskim. Jak donosi Super Express, chodzi nie tylko o wygaśnięcie kontraktu „Murana”.

O powodach zakończenia współpracy z Jackiem Murańskim mówił Krzysztof Rozpara na kanale Koloseum. Jeden z właścicieli Fame MMA podkreślił, że decyzja nie jest związana z oświadczeniem Sylwestra Wardęgi.

Przypomnijmy, że przed Fame 16 youtuber ogłosił, że nie chciałby zostawać w organizacji, jeśli ta zdecyduje się na przedłużenie kontraktu z Jackiem Murańskim.

Fame MMA bez Sylwestra Wardęgi? Jest komentarz federacji >> 

Fame MMA: Jacek Murański poza federacją

(…) My mamy swoje decyzje, swoje motywacje tych decyzji. Kontrakt Jacka Murańskiego dobiegł końca i zdecydowaliśmy o nieprzedłużaniu tego kontraktu. (…) Na pewno nie jest jakoś szczególnie zachęcający rekord zawodnika do kontynuowania (…). I narosło jednak dużo kontrowersji, dużo negatywnych emocji, których po prostu nie chcemy kontynuować, tematy, których wolimy nie poruszać, nie chcemy ich poruszać, nie chcemy iść w takim kierunku. (…) Po prostu stawiamy pewne granice i tutaj po prostu za dużo negatywnych nam się pojawiło – wyjaśnił Krzysztof Rozpara.

Jacek Murański – kim jest? Wiek, żona, seriale >> 

Na  razie nie wiadomo czy Jacek Murański będzie kontynuował karierę we freak fightach. Mówi się, że być może 53-latek spróbuje swoich sił w szeregach innej organizacji.

Fame MMA 17 – data

Fame MMA 17 ma odbyć się na początku 2023 roku. Mówi się, że gala jest planowana w lutym.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.