Reklama
placeholder
News

Matthew Mindler nie żyje. Dziecięcy gwiazdor popełnił samobójstwo

Matthew Mindler nie żyje. Dziecięcy gwiazdor popełnił samobójstwo

fot. YouTube.com/E!News

Reklama
Reklama
placeholder

Niedawno cały świat obiegła informacja o śmierci Matthew Mindlera. Portal TMZ przekazał, powołując się na ustalenia biura koronera, że 19-latek popełnił samobójstwo.

Julia Wróblewska w żałobie. 'Wczoraj w nocy stała się tragedia >>

Matthew Mindler – śmierć

28 sierpnia 2021 roku ciało Matthew Mindlera zostało znalezione w okolicach kampusu, na którym studiował. Media donosiły o „tajemniczej śmierci” dziecięcego gwiazdora. Uniwersytet Millersville wydał oświadczenie:

Z żalem informujemy o śmierci 19-letniego Matthew Mindlera z Hellertown w Pensylwanii, studenta pierwszego roku na Millersville University. Został znaleziony martwy dziś rano, w sobotę 28 sierpnia, w Manor Township w pobliżu kampusu. (...) Dla jego rodziny i naszej społeczności to czas żałoby. Wspierajmy się w tym trudnym okresie.

Piotr Gessler, były mąż Magdy Gessler, nie żyje >>

Trzy dni przed tym jak odnaleziono Mindlera, bliscy zgłosili jego zaginięcie. Nie mogli się z nim skontaktować co najmniej od doby.

Ujawniono, że Matthew Mindler odebrał sobie życie.

Biuro koronera hrabstwa Lancaster potwierdziło, że śmierć nastąpiła w wyniku samobójstwa. Zlecono wykonanie badań toksykologicznych – podał serwis TMZ.

Matthew Mindler – filmografia 

W 2011 roku Matthew Mindler wystąpił w filmie Nasz brat idiota. Rola Rivera przyniosła mu największą popularność. Zagrał też w serialu As the world turns i horrorze Bereavement. Jako aktor wystąpił po raz ostatni w 2016 roku, w filmie Chad: An American Boy.

Tiktokerka spadła z 9. piętra. 23-latka nagrywała wideo >>

[AKTUALIZACJA, 2.09.2021] 

W rozmowie z portalem TMZ, mama Matthew Mindlera miała ujawnić, że jej syn od dawna zmagał się z problemami ze zdrowiem psychicznym i walczył z „obezwładniającym lękiem”.

Wydawało się, że 19-latek czuje się dużo lepiej. Cieszył się tym, że studiuje, miał plany. Monica Mindler miała stwierdzić, że po raz ostatni rozmawiała z synem we wtorek, 24 sierpnia. Matthew zapowiadał, że przyjedzie do domu rodzinnego na weekend.

[AKTUALIZACJA 15.10.2021]

Przyczyna śmierci Matthew Mindlera została ujawniona około 2 miesiące po tym jak poinformowano, że były dziecięcy aktor popełnił samobójstwo.

Magazyn People przekazał, powołując się na Biuro Medyczne Hrabstwa Lancaster, że Matthew Mindler zmarł z powodu zatrucia azotanem sodu. 19-latek celowo spożył środek konserwujący.

Mama Matthew Mindlera powiedziała dziennikarzom, że jej syn szukał informacji na temat śmiertelnego działania azotanu sodu. Kupił dawkę, która wystarczyłaby, żeby pozbawić życia 4 osoby.

Monica Mindler nie wiedziała, że jej syn ma skłonności samobójcze.

Pamiętajcie, że jeśli szukacie wsparcia, macie problem, z ktorym możecie zadzwonić pod bezpłatny numer telefonu zaufania:

  • Numer telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży – 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu przez całą dobę), można także zarejestrować się na stronie https://116111.pl/ oraz napisać wiadomość e-mail.

  • Telefon Zaufania dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym – 116 123 (czynny codziennie w godzinach 14.00-22.00).

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama