Reklama
placeholder
News

Matthew Perry nie żyje. Chandler z Przyjaciół zmarł w wieku 54 lat

Matthew Perry nie żyje. Chandler z Przyjaciół zmarł w wieku 54 lat

fot. YouTube.com/Friends

Reklama
Reklama
placeholder

Matthew Perry zmarł 28 października w wieku 54 lat. Aktor na zawsze zostanie zapamiętany jako Chandler Bing z serialu Przyjaciele.

Matthew Perry - kariera

Matthew Perry wcielał się w rolę Chandlera w serialu Przyjaciele, przez 10 sezonów w latach 1994–2004. Za tę rolę został nominowany do nagrody Emmy za tę rolę. 

Steve Harwell nie żyje. To on założył zespół Smash Mouth >>

Przez wiele lat zmagał się z uzależnieniem od opioidów, amfetaminy i alkoholu. W swoim pamiętniku Friends, Lovers and the Big Terrible Thing: A Memoir wspominał, że gdy w końcu z tego wyszedł, wykorzystywał własne doświadczenia, by pomagać innym pokonać uzależnienie. 

Aktor zagrał też w takich filmach i serialach jak Polubić czy poślubić, Jak ugryźć 10 milionów, Ally McBeal, Młodzi gniewni - historia Rona Clarka, Mr. Sunshine czy 17 Again.

Angus Cloud nie żyje. Fez z Euforii tydzień wcześniej pochował ojca >>

Matthew Perry - przyczyna śmierci

Aktor został znaleziony martwy w sobotę w swoim domu w Los Angeles. Służby ratownicze przybyły na wezwanie z powodu zatrzymania akcji serca. Amerykańskie źródła podają, że znaleziono go w jacuzzi, a na miejscu zdarzenia nie znaleziono narkotyków, ani śladu udziału osób trzecich. Ostateczna przyczyna śmierci powinna być znana za kilka dni.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama