Reklama
placeholder
News

Matthew Perry - ostatnie wpisy aktora poraziły fanów. 'Chcesz nam coś powiedzieć?'

Matthew Perry - ostatnie wpisy aktora poraziły fanów. 'Chcesz nam coś powiedzieć?'

fot. Instagram: @mattyperry4

Reklama
Reklama
placeholder

Matthew Perry zmarł 29 października 2023 roku w wieku 54 lat. Aktor dobrze znany widzom między innymi z roli Chandlera Binga z serialu Przyjaciele został znaleziony w swoim jacuzzi. Pod koniec 2022 roku zwierzył się ze swoich problemów w książce pod tytułem Przyjaciele, kochankowie i ta Wielka Straszna Rzecz. Matthew Perry przyznał się między innymi do swojego uzależnienia od alkoholu i zapewnił fanów, że rozpoczął leczenie i jest na dobrej drodze do powrotu do zdrowia. Niedługo przed swoją śmiercią aktor opublikował nowe zdjęcia i filmiki na swoim profilu na Instagramie, które zaniepokoiły wielu jego fanów. Komentujący zaczęli pytać aktora, czy potrzebuje pomocy.

Matthew Perry nie żyje. Chandler z Przyjaciół zmarł w wieku 54 lat >>

Matthew Perry: ostatnie wpisy przed śmiercią

Matthew Perry opublikował swój ostatni post na Instagramie w poniedziałek 23 października 2023 roku. Jest to zdjęcie, na którym aktor pozuje w jacuzzi w swoim domu w Los Angeles. Portal Deadline przekazał, że to właśnie tam aktor został znaleziony martwy. Śledczy wciąż ustalają, co było przyczyną jego śmierci. Obecnie podejrzewają, że Matthew Perry zmarł w wyniku utonięcia w jacuzzi. Na miejscu nie znaleziono narkotyków ani śladów udziału osób trzecich. 

Matthew Perry to nie tylko Chandler z Przyjaciół. Inne świetne role aktora >>

Matthew Perry dodał do swojego ostatniego zdjęcia następujący opis:

Och, więc ciepła woda wirująca wokół sprawia, że czujesz się dobrze? Jestem Mattman.

Oto niektóre z komentarzy fanów aktora, które pojawiły się pod zdjęciem: 

Ten post jest po prostu straszny, wiedząc, co się tam wydarzyło. Spoczywaj w pokoju Matthew.

Naprawdę nie mogę w to uwierzyć 💔

To uderzyło mnie mocniej, niż myślałem Opłakuję kogoś, kogo nigdy nie spotkałem, ale czuję się tak, jakbym stracił bliskiego przyjaciela. Dziękuję za te wszystkie żarty, dziękuję, że byłeś przy mnie, kiedy było mi smutno. Spoczywaj w pokoju 💔

Nie mogę uwierzyć, że cię nie ma. Spoczywaj w pokoju Chandler 😢

Czuję się, jakbym stracił przyjaciela. Nigdy tak bardzo nie płakałem po śmierci celebryty. Dziękuję za to, że potrafiłeś mnie rozśmieszyć. Na zawsze będziesz moim Chandlerem🤞🏽Spoczywaj w pokoju Mattman😢

Nie jest to jedyny post Matthew Perry'ego, który w ostatnim czasie zaniepokoił jego fanów. Wcześniej aktor podzielił się między innymi wpisami nawiązującymi do Batmana. We wtorek 17 października na profilu na Instagramie aktora pojawiło się nagranie z telewizorami, na których został wyświetlony tytuł filmu Batman z 2022 roku. Później kamera została skierowana na sufit, na którym pojawiło się logo bohatera. Matthew Perry podpisał nagranie następującymi słowami:

Nie macie się czym martwić, dziś wieczorem pilnuje ulice.

Kolejne nawiązania do Batmana pojawiły się na profilu na Instagramie Matthew Perry'ego 19, 22 i 23 października. Aktor najpierw opublikował zdjęcie czerwonego logo Batmana, które wyświetlił na terenie swojego domu. Podpisał je:

Śpijcie dobrze, dziś wieczorem pilnuje miasto - Mattman.

Później na profilu aktora pojawiło się zdjęcie tabliczki z napisem: ''Batman gra w pickleball''. Matthew Perry przed śmiercią miał często uprawiać ten sport. Z kolei ostatni wpis gwiazdora nawiązujący do Batmana to zdjęcie dyni z wyciętym logo bohatera. Dodał do niego następujący opis:

Wiecie, co mam na myśli?

Wyżej wspomniane wpisy Matthew Perry'ego poraziły wielu jego fanów. Niektórzy komentujący jeszcze przed śmiercią aktora byli przekonani, że publikując takie wpisy, prosi o pomoc: 

Chesz, żebyśmy wysłali pomoc? To jest twój sygnał???

Chesz nam coś powiedzieć?

Mam wrażenie, że próbujesz nam coś przekazać.  

Matt, wiesz, że niektórzy z nas trochę się o ciebie teraz martwią? Mam nadzieję, że po prostu dobrze się bawisz lub nawiązujesz do swojego nowego projektu. Twoi fani Cię uwielbiają i chcą, żebyś był szczęśliwy i zdrowy - zadbasz o siebie proszę? Dzięki.

Wysyłał nam sygnał nietoperza. Potrzebował pomocy. 🥺 

Myślę, że wysyłał sygnał nietoperza, ponieważ prosił o pomoc… 😢 Pękło mi serce.

Poza wpisami nawiązującymi do Batmana Matthew Perry opublikował na swoim profilu na Instagramie jeszcze dwa posty. Pierwszym z nich jest krótki film, na którym aktor pokazuje żurawinę. Nagranie podpisał:

Oto co dzisiaj zjadłem. Jestem Mattman.

Przed opublikowaniem ostatniego zdjęcia w jacuzzi Matthew Perry opublikował również nagranie przedstawiające Księżyc, do którego dołączył następujący opis:

Rozumiecie, co próbuję wam powiedzieć? - Jestem Mattman.

Wyżej wspomniane filmiki również poraziły wielu fanów aktora. Niektórzy komentujący zwrócili uwagę na to, że ostatni rozdział książki Przyjaciele, kochankowie i ta Wielka Straszna Rzecz nazywa się 'Batman' i być może próbował się w ten sposób pożegnać:

„Batman” to tytuł ostatniego rozdziału jego książki… to także ostatni rozdział jego życia…. Żegnał się. Weźcie też pod uwagę, że ostatnie jego zdjęcie na Instagramie było w tym samym jacuzzi, w którym zmarł… umarł także w noc pełni księżyca… 

Co chciał nam powiedzieć? Szkoda, że nie widziałam tych postów wcześniej. Oglądanie Przyjaciół już nigdy nie będzie takie samo 😢

Co myślicie o ostatnich wpisach Matthew Perry'ego? 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama