News

Demi Lovato w konflikcie z Seleną Gomez przez… narzeczonego? Ostre słowa wokalistki

Demi Lovato w konflikcie z Seleną Gomez przez… narzeczonego? Ostre słowa wokalistki

Fot. Instagram.com/ddlovato/selenagomez

Demi Lovato jest w konflikcie z Seleną Gomez przez… narzeczonego? W oświadczeniu wokalistki padły ostre słowa.

Julia Wieniawa o rozwodzie rodziców. „Nigdy nie będę oceniać” >>  

Max Ehrich kochał Selenę Gomez? Demi Lovato komentuje

Jakiś czas temu na Twitterze zaczęły pojawiać się screeny dawnych postów, które miały pochodzić od Maxa Ehricha, na których 29-latek zachwycał sę Seleną Gomez, wyznawał jej miłość i twierdził, że jest ładniejsza od Demi Lovato. W przeszłości aktor miał wzdychać też do Ariany Grande i Miley Cyrus.

Niedawno Demi Lovato napisała na Instagramie oświadczenie, w którym odnosi się prawdopodobnie do tweetów, które rzekomo miał kiedyś opublikować jej narzeczony.

To naprawdę smutne, kiedy ludzie FAŁSZUJĄ zdjęcia, żeby skłócić ze sobą kobiety. Jeśli mają między sobą konflikt, to jest to sprawa między nimi, a NIE WAMI.  Po drugie, czy nie dzieje się nic ważniejszego w 2020 roku??? (…)   Z jednej strony rozumiem i współczuję tym, którzy są tak przerażeni rzeczywistością 2020 roku, że muszą używać sfabrykowanych zdjęć, żeby nie skupiać się na tym, jak złe są to czasy, ale z drugiej strony, (...) zacznij być dorosły i napisz o tym, co naprawdę ma znaczenie. Proszę  – czytamy.

Przypomnijmy, że Demi Lovato i Max Ehrich zaręczyli się w lipcu 2020 roku po kilku miesiącach związku.

Demi Lovato ZARĘCZYŁA SIĘ! Gwiazda pokazała pierścionek >> 

W kwietniu tego roku, w wywiadzie dla Harper’s Bazaar, Demi Lovato powiedziała, że nie przyjaźni się już z Seleną Gomez. Artystki poznały się jako dzieci na planie serialu Barney & Friends.

Kiedy z kimś dorastasz, zawsze będziesz go kochać, ale ja i Selena nie jesteśmy już przyjaciółkami, więc... (…) Zawsze będę mieć ją w sercu i życzę jej wszystkiego co najlepsze – mówiła wokalistka.

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BAAAYYBEEE - I have so much fun with you and there’s so many things I want to say right now but I want to be present and spend this bday with you so I’ll be quick: Being with you makes life SO MUCH FUN 😆😝 We literally act like hooligans on the daily and don’t give a FUCK if we’re embarrassing ourselves if others are around!! I spend my days with you, bare faced and in a bathing suit.. I feel unconditionally loved and accepted by you in a way that I’ve never felt before.. I can’t explain it or you.. you’re indescribable, you beautiful, man. Inside and out you are jaw-droppingly gorgeous.. You’re also such a positive lil beam of light in my life and I can’t wait to make more birthday memories together.. here’s to the future baby. I love you @maxehrich 💙💙💙💙 p.s. everyone swipe to see my dog Ella literally trying to steal my man... 🤣

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Making magic with bae 🥰✨🎥❤️

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Falling more and more in love everyday with you honey 💖 photocred: @brianbonifassi

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

When I was a little girl, my birth dad always called me his “little partner” - something that might’ve sounded strange without his southern cowboy like accent. To me it made perfect sense. And today that word makes perfect sense again but today I’m officially going to be someone else’s partner. @maxehrich - I knew I loved you the moment I met you. It was something I can’t describe to anyone who hasn’t experienced it firsthand but luckily you did too.. I’ve never felt so unconditionally loved by someone in my life (other than my parents) flaws and all. You never pressure me to be anything other than myself. And you make me want to be the best version of myself. I’m honored to accept your hand in marriage. I love you more than a caption could express but I’m ecstatic to start a family and life with you. I love you forever my baby. My partner. Here’s to our future!!!! 😩😭❤️🥰😍 Ps. THANK YOU @angelokritikos FOR HIDING BEHIND ROCKS AND CAPTURING THE ENTIRE THING!!! I love you boo!!!

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

On the set of boyfriend 🌹

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.