News

Męskie Granie 2019: wszystkie bilety wyprzedane! [AKTUALIZACJA ]

Męskie Granie 2019: wszystkie bilety wyprzedane! [AKTUALIZACJA ]

fot. YouTube.com/MeskieGranie

Męskie Granie co roku elektryzuje fanów muzyki z całej Polski. Mamy jednak dobrą wiadomość – poznaliśmy trasę imprez Męskie Granie! Gdzie odbędą się koncerty?

Trasa Męskie Granie obejmie 7 koncertów w różnych miejscach naszego kraju, a rozpocznie się od występów w Poznaniu. Męskie Granie 2019 tradycyjnie zakończy impreza w Żywcu.

Dom we Włoszech za 4 złote! Możesz spełnić marzenie >>

Dla tych, którzy nie bywali jeszcze na koncertach akcji Męskie Granie przypominamy, że w tym roku odbędzie się już 10. edycja tej wyjątkowej, muzycznej trasy. Od lat na scenie Męskiego Grania spotykają się najlepsi polscy artyści reprezentujący odmienne gatunki muzyczne. Jubileuszowa edycja ma przynieść wiele niespodzianek.

Maciej Musiał uratował córkę prezydenta! >>

 

Męskie Granie 2019 - artyści

Nie znamy jeszcze niestety artystów, którzy w tym roku zawładną sceną Męskiego Grania. Musimy uzbroić się w cierpliwość, ale przypomnijmy, że w ubiegłym roku hitem Męskiego Grania był kawałek Początek w wykonaniu Dawida Podsiadło, Korteza i Krzysztofa Zalewskiego.

Bebe Rexha przyznała się do nieuleczalnej choroby. Prosi o wsparcie >>

 

Męskie Granie: koncerty 2019

13 lipca – Poznań, Cytadela

20 lipca – Kraków, Muzeum Lotnictwa

27 lipca – Gdynia, Park Kolibki

3 sierpnia – Wrocław, Partynice

10 sierpnia – Katowice, Strefa Kultury

17 sierpnia – Warszawa, Służewiec

24 sierpnia – Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem

 

Męskie Granie 2019 – bilety

Bilety na Męskie Granie 2019 trafiły do sprzedaży 7 maja 2019 roku.  Sprzedaż ma rozpocząć się o godzinie 12:00, a bilety można kupić online m.in. za pośrednictwem strony eBilet.pl. Bilety na Męskie Granie 2019 kupicie w cenie 149 złotych.

Aktualizacja 7 maja 2019 roku, godzina 16.40: 

Niesamowita wiadomość! W ciągu kilku godzin od rozpoczęcia sprzedaży biletów, wszystkie wejściówki na Męskie Granie 2019 zostały wyprzedane. Dla wszystkich, którzy nie zdążyli kupić biletów mamy jednak dobrą wiadomość. Organizator wydarzenia poinformował na Facebooku, że regularna sprzedaż wejściówek ruszy już w czerwcu! 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj