Reklama
placeholder
News

Męskie Granie 2023: finałowy koncert przerwany. Ewakuacja w Żywcu

Męskie Granie 2023: finałowy koncert przerwany. Ewakuacja w Żywcu

materiały własne / Agnieszka Kurtyka

Reklama
Reklama
placeholder

Pogoda nie rozpieszcza w tym roku fanów muzyki. Podczas Pol'and'Rock Festival 2023 w wyniku wichury i silnego deszczu metalowa wieża pokryta plandekami runęła na tłum ludzi. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Przerwany musiał zostać też finałowy koncert Męskiego Grania w Żywcu. Przed godziną 23:00 organizatorzy ogłosili ewakuację.

Męskie Granie 2023 Kraków: relacja. Niespodziewani goście, przerwany koncert i ulewa, fani wystali w błocie do ostatnich sekund >>

Na finalowym koncercie 26 sierpnia wystąpili między innymi Mrozu, Ralph Kaminski, Kaśka Sochacka i Daria Zawiałow. Jeszcze przed rozpoczęciem wydarzenia zdecydowano, że ze względu na sytuacją pogodową otwarcie bram zostanie przesunięte na godzinę 16.30.

Ostatecznie, w trakcie koncertu, po występie Darii Zawiałow organizatorzy na stronie wydarzenia na Facebooku zamieścili komunikat:

Przepraszamy. W trakcie trwania koncertu w Żywcu wystąpiły warunki atmosferyczne uniemożliwiające nam kontynuowanie transmisji online. 

Męskie Granie 2023 na żywo w internecie. Gdzie i kiedy oglądać koncert z Żywca? >>

Niedługo później podjęto decyzję o ewakuacji wydarzenia:

Ze względu na trudne warunki pogodowe podjęliśmy decyzję o zakończeniu koncertu. Wasze bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Do zobaczenia za rok!

Męskie Granie: piosenka 2023 już znana! [TELEDYSK] >>

Dokładnie 50 minut później organizator na swoim profilu na Facebooku podziękował:

Dziękujemy za sprawne opuszczenie terenu.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama