Reklama
placeholder
News

Pierwszy w Polsce festiwal muzyczny w Metaverse. Kto wystąpi?

Pierwszy w Polsce festiwal muzyczny w Metaverse. Kto wystąpi?

fot. Instagram: @virtualvibes_vv

Reklama
Reklama
placeholder

Samsung Galaxy Virtual Vibes zaprasza na pierwszy w Polsce festiwal muzyczny w Metaverse. To innowacyjne wydarzenie odbędzie się 10 lipca 2024 roku o godzinie 19:00.

Metaverse to nie tylko futurystyczne hasło, ale prawdziwa rewolucja w sposobie, w jaki doświadczamy wydarzeń na żywo. To wirtualna rzeczywistości, która tworzy interaktywną przestrzeń umożliwiającą organizowanie takich wydarzeń jak koncerty. Aby w pełni zrozumieć, czym jest Metaverse, warto przeżyć to doświadczenie "na żywo". Jak zatem dołączyć do wirtualnego festiwalu?

Open’er Festival 2024 za nami. Dua Lipa, Sam Smith, Doja Cat roznieśli scenę w Gdyni [RELACJA] >>

Udział w festiwalu jest dostępny dla każdego użytkownika internetu. Wystarczy zarejestrować się na platformie Roblox, stworzyć konto i pobrać aplikację. W dniu festiwalu trzeba kliknąć "play" na stronie wydarzenia. Co ważne, festiwal jest całkowicie darmowy.

Festiwal muzyczny w Metaverse - kto wystąpi?

Na scenie Samsung Galaxy Virtual Vibes pojawi się:

  • Young Leosia
  • Kizo
  • Kacper Bloński
  • Szpaku
  • Unmute

Organizatorzy przygotowali również wirtualne strefy tematyczne, interaktywne gry oraz spotkania z artystami. Jak to będzie wyglądać? Tego jeszcze nikt nie wie, ale z pewnością zrewolucjonizuje to sposób, w jaki postrzegaliśmy festiwale.

Czy będziecie uczestniczyć w pierwszym w Polsce festiwalu w Metaverse?

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama