News

Michał Piróg trafił do szpitala. Ma niedowład części ciała, czeka go rehabilitacja

Michał Piróg trafił do szpitala. Ma niedowład części ciała, czeka go rehabilitacja

Fot. Instagram.com/michalpirog

Michał Piróg trafił do szpitala. Tancerz ujawnił, że ma niedowład ciała i czeka go rehabilitacja.

Nick Jonas: wideo z wypadku rowerowego w sieci >>

Michał Piróg w szpitalu. Co mu jest?

Niedawno 42-latek znany z takich programów jak You Can Dance czy Top Model znalazł się w szpitalu. Michał Piróg pokazał na Instagramie zdjęcie z sali na oddziale i zasugerował, że lekarze nadal starają się ustalić co mu dolega. Podziękował też za słowa wsparcia i życzenia powrotu do formy.

Co dzieje się ze zdrowiem Michała Piróga?

Lekarze podejrzewali udar, ale na szczęście nie był to udar, tylko jakieś neurologiczne obwodowe schorzenie. Jestem w trakcie badań, szukają. Mam niedowład części ciała – ujawnił artysta w rozmowie z portalem Plejada.

Jakiś czas później na profilu choreografa pojawił się nowy post. Michał Piróg poinformował, że jest już w domu i zdradził więcej na temat swojego stanu zdrowia. Napisał, że przed nim rehabilitacja, ale „na szczęście najpoważniejsze objawy się nie sprawdziły”.

Klaudia El Dursi ma problemy ze zdrowiem. Zachorowała w czasie pracy na planie >>

(…) Cały pobyt z mojej perspektywy niczym w New Amsterdam… W każdym razie – będę żył, czeka mnie jedynie rehabilitacja. Na szczęście najpoważniejsze objawy się nie sprawdziły… Przez jakiś czas będę niczym T-rex, z lekkim pokurczem łapki mogę wyglądać na, jakby to powiedzieć, delikatnie zmanierowanego… Ta łapka i jej mobilność, mam nadzieję, szybko się zmieni. (...) – czytamy.

Życzymy dużo zdrowia!

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.