Reklama
placeholder
News

Michał Szczygieł niespodziewanie powraca z nowym singlem. Słuchaliście Nie chcę udawać?

Michał Szczygieł niespodziewanie powraca z nowym singlem. Słuchaliście Nie chcę udawać?

fot. mat. prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Michał Szczygieł wraca po dłuższej przerwie z nowym utworem. Artysta opisał, jakie emocje towarzyszyły mu podczas procesu twórczego. Jak sam przyznał, utwór Nie chcę udawać jest zapiskiem jego przeżyć i obaw związanych konkretnie z danym okresem.

Od jakiegoś czasu artysta nie jest zbyt aktywny na swoich profilach w mediach społecznościowych, co sam zauważył 9 lutego 2024 roku, pisząc na swoim InstaStory: "Mniej mnie w internecie, więcej w realnym świecie". W swoim ostatnim poście wyjawił, co sprawia mu trudność w kontaktowaniu się z fanami za pośrednictwem social mediów:

Wydaje mi się, że nie do końca potrafię wyrazić siebie przez social media. Trochę tak, jakbym rozmawiał z Wami w języku, który znam tylko komunikatywnie; z paraliżem w głowie, który odbiera mi osobowość: mój żart, błyskotliwość, spontaniczność. Pozbawiony atutów, tracę radość z interakcji, nie mam natychmiastowego zwrotu od odbiorcy, więc brakuje paliwa do regularności. Rozpieszczacie mnie na koncertach, to dlatego.

North West wystąpiła w teledysku Kanyego. Zrobi karierę? >>

Nie chcę udawać - nowy singiel Michała Szczygła 

9 lutego 2024 roku na kanale Michała Szczygła na YouTubie pojawił się nowy singiel o tytule Nie chcę udawać. Z opisu dołączonego do wideo dowiadujemy się, że 24-latek był zaangażowany w prace nad tekstem oraz muzyką. Na razie do utworu nie dołączono teledysku, a na ruchomej "okładce" piosenki znajduje się sam Michał Szczygieł, sfotografowany z wnętrza samochodu. Na swoim instagramowym profilu zdradził, że utwór jakiś czas "przeleżał w przysłowiowej szufladzie". Fani w komentarzach zgodnie przyznali, że nie mogliby czekać ani chwili dłużej, a nowe dzieło 24-latka nazwali "świetnym" i "genialnym".

Jak wyznał Michał Szczygieł:

„Nie chcę udawać” to utwór, który powstawał w okolicznościach wybuchu wojny za naszą wschodnią granicą. Targały mną wtedy przeróżne emocje, miałem wiele obaw. W głowie rysowały się przeróżne scenariusze i plany na wypadek, gdyby sprawy potoczyły się na naszą niekorzyść. Zapisek tych przeżyć to właśnie ten utwór.

Michał Szczygieł wydał do tej pory dwa albumy studyjne zatytułowane Tak jak chcę (2021) oraz swoim imieniem i nazwiskiem - Michał Szczygieł (2023). 24-latek współpracował już m.in. z Soblem, Chiarą Grispo i Saszan. Jego najnowszy utwór jest kontynuacją drugiego krążka.

Jak Wam podoba się nowy singiel Michała Szczygła?

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama