Reklama
placeholder
News

North West wystąpiła w teledysku Kanyego. Zrobi karierę?

North West wystąpiła w teledysku Kanyego. Zrobi karierę?

fot. instagram.com/kimkardashian/ fot. YouTube/Kanye West/

Reklama
Reklama
placeholder

North West pojawiła się w teledysku do nowego utworu Kanyego Westa. 10-latka nie zdecydowała jeszcze, kim chce zostać w przyszłości, ale zdradziła, że wciąż zastanawia się nad karierą raperki. Jak zaprezentowała się w nowym singlu taty pod względem wizualnym i wokalnym?

Bianca Censori spaceruje nago owinięta prześwitującym płaszczem. Fani zniesmaczeni >>

North West rapuje w utworze Kanyego Westa. Wystąpiła też w klipie

7 lutego 2024 roku na kanale Kanyego Westa na YouTube pojawiła się piosenka o tytule Talking / Once Again, którą wykonał wraz z Ty Dolla Signem i North West. W pierwszych sekundach utworu można usłyszeć rap w wykonaniu córki 46-latka, która w klipie siedzi w miejscu, podczas gdy wiele osób pracuje nad jej fryzurą. Kanye West pojawia się w teledysku jedynie kilka razy, a w końcowej scenie niesie North West na swoich barkach. Tym sposobem następuje kolejna część utworu w wykonaniu Ty Dolla Signa. Drugi raper również wystąpił u boku córki.

Do tej pory wideo wyświetlono ponad 3 miliony razy, a w komentarzach fani doceniają talent North West i wróżą jej pełną sukcesów karierę w przemyśle muzycznym. Nie da się ukryć, że Kanye West też jest bardzo dumny ze swojej córki. Raper opublikował fragment występu 10-latki na swoim instagramowym profilu w dniu premiery klipu. 9 lutego 2024 roku będzie miała miejsce premiera nowego albumu Kanyego Westa o tytule Vultures, przy którym współpracował z Ty Dolla Signem. Ich muzyczny duet sygnowany jest znakiem ¥$.

Myślicie, że North West zostanie raperką?

¥$, Ye, Ty Dolla $ign, North West - Talking / Once Again [TELEDYSK]

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama