News

Michał Szczygieł: piosenka Tak Jak Chcę już w sieci!

Michał Szczygieł: piosenka Tak Jak Chcę już w sieci!

fot. materiały prasowe

Michał Szczygieł po kilku miesiącach przerwy wraca z singlem, który błyskawicznie podniesie Was na duchu. Utwór Tak jak chcę wraz z teledyskiem jest już dostępny w sieci!

Singiel powstał w czasach przymusowej izolacji z powodu pandemii i jest przejawem tęsknoty za tym, co niewątpliwie powróci – za dobrą, niczym nieskrępowaną zabawą – mówi Michał Szczygieł.

Weronika Juszczak o The Voice of Spain i koncertach 2020 w #4FUNhome >>

Piosenka Tak jak chcę powstała we współpracy z duetem producenckim Hotel Torino, który tworzą Dominic Buczkowski-Wojtaszek i Patryk Kumór - współautorzy m.in. debiutanckiego singla Michała Szczygła Nic tu po mnie, a także hitów takich artystów jak Viki Gabor, Alicja Szemplińska, Sanah czy Zuza Jabłońska. Cała trójka znakomicie bawiła się przy tworzeniu utworu i już wspólnie pracuje nad kolejnymi piosenkami. 

W tekście Tak jak chcę pada pytanie, które bardzo często słyszymy w ostatnich tygodniach: powiedz, jak u ciebie? Gdy zadaje je Michał Szczygieł, trudno nie odpowiedzieć „Dobrze!” :-).

Dajcie znać czy Tak Jak Chcę wpada w ucho – klip do numeru zobaczycie m.in. tutaj.

 

Michał Szczygieł w 4FUN Home

Michał Szczygieł będzie gościem 4FUN Home! W czwartek 28 maja wpadniemy wirtualnie do Michała sprawdzić jak spędza czas w domu. Nasze spotkanie online odbędzie się oczywiście na naszym Facebooku – start punktualnie o 18:00!
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dobra, jutro w nocy premiera. W końcu🤘 Fot. @wojtekkoziara Styl. @_roxyxo

Post udostępniony przez Michał Szczygieł (@m_szczygle)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj