News

Weronika Juszczak o The Voice of Spain i koncertach 2020 w #4FUNhome

Weronika Juszczak o The Voice of Spain i koncertach 2020 w #4FUNhome

fot. facebook.com/4fun.tv

Weronika Juszczak była naszym gościem w #4FUNhome. Zdradziła m.in. czy naprawdę wygrała The Voice of Spain i opowiedziała o zaplanowanych koncertach.

Z akcją #4FUNhome wystartowaliśmy 1 kwietnia. Na naszym profilu na Facebooku pojawiają się nagrania live z gwiazdami, w których sprawdzamy jak spędzają kwarantannę, pytamy jakie mają plany na czas kiedy wszystko wróci do normy oraz sprawdzamy ich znajomość najgorętszych muzycznych przebojów. Połączyliśmy się już m.in. z Roxie Węgiel, Smolastym, Carlą Fernandes czy 4Dreamers. Dziś naszym gościem była Weronika Juszczak.

Anika Dąbrowska o wymarzonym duecie i o życiu gwiazdy w #4FUNhome >>

Weronika Juszczak o nowej płycie

Weronika Juszczak była gościem Mateusza Jędrasia w #4FUNhome. Młoda wokalistka zdradziła nam kilka ciekawostek na temat swojego pierwszego oraz nadchodzącego albumu.

Juszczak opowiedziała, że w czasach, gdy tworzyła pierwszą płytę wylała się na nią fala hejtu związana z działalnością w internecie i jej talentem. Była wtedy w liceum i całe to trudne doświadczenie opisała właśnie na swojej pierwszej płycie.

Jak wygląda poszukiwanie klimatów muzycznych u Weroniki Juszczak? Jak sama wokalistka przyznała poszukiwanie klimatu muzycznego rozpoczęła wraz z produkcją pierwszej płyty. Jednak dopiero przy tworzeniu nowego krążka odnalazła się w klimacie popowego rocka rodem z lat osiemdziesiątych. Przez dwa lata, które będą dzielić oba krążki, Juszczak dojrzała, wyprowadziła się od rodziców i przeżyła wiele nowych rzeczy. Utwory na nowej płycie będą właśnie o doświadczeniu, które zdobyła.

Weronika Juszczak - nowa płyta, piosenki

Kiedy będzie nowa płyta i ile będzie zawierać utworów? Weronika nie chciała jeszcze zdradzać wielu szczegółów, ale my wiemy, że będzie już na wczesną jesień, a na płycie znajdzie się więcej niż 10 piosenek! Dowiedzieliśmy się także, że kolejny singiel pojawi się już przed wakacjami. Takie informacje znajdziecie tylko w 4FUN.TV. ;)

W #4FUNhome stałym elementem są nasze zabawy 44 SEKUNDY i WYKOŃCZ TO! Jesteście ciekawi czy Weronika woli Sieradz od Warszawy? Czy wybrała Eda Sheerana czy Justina Biebera? Jak sobie poradziła z piosenką Dawida Podsiadło? Koniecznie wpadajcie na nasz fanpage i zobaczcie zapisaną transmisję live!

Alicja Szemplińska o Eurowizji 2021 i o radzeniu sobie z hejtem w #4FUNhome >>

Weronika Juszczak: The Voice of Spain

Szukając ciekawostek o Weronice Juszczak możecie się natknąć na informację, że młoda artystka wygrała „The Voice w Hiszpanii". Wiele osób interpretuje to jako informację, że Juszczak wygrała program The Voice of Spain (czy raczej La Voz).

Mateusz Jędraś postanowił wyjaśnić sprawę. Okazuje się, że Weronika Juszczak nigdy nie brała udziału w przesłuchaniach do hiszpańskiego formatu The Voice. Dziewczyna była na obozie w Hiszpanii, na którym został zorganizowany konkurs wokalny, w którym zajęła pierwsze miejsce. Tak właśnie Weronika Juszczak wygrała The Voice w Hiszpanii. ;)

Viki Gabor o tym czy rywalizuje z Roxie Węgiel w #4FUNhome >>

Weronika Juszczak: Koncerty 2020

Podczas naszych relacji live macie możliwość zadawania pytań naszym gościom. Postanowiliście zapytać Weronikę o koncerty. Młoda artystka przyznała, że bardzo za nimi tęskni i za emocjami, które im towarzyszą. Wyznała także, że często przypływ adrenaliny jest tak wysoki, że po zejściu ze sceny nie pamięta występu.

Jak sama przyznała już zaczyna planować koncerty związane z promocją albumu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to będziecie mogli zobaczyć Weronikę na scenie już pod koniec tego roku!

W #4FUNhome na pewno odwiedzimy jeszcze innych artystów. Zadając pytania podczas naszej transmisji live macie szansę zgarnąć maseczki ochronne od Cupsell.pl. Pamiętajcie o #zostańwdomu i oglądajcie 4FUN.TV

Roksana Węgiel chce być aktorką! Co jeszcze zdradziła w #4FUNhome? >>

Kogo chcielibyście jeszcze zobaczyć w #4FUNhome? :)
 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jeszcze spotkam Ciebie.

Post udostępniony przez Weronika Juszczak (@weronikajuszczak)

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cześć, masz pytanie?

Post udostępniony przez Weronika Juszczak (@weronikajuszczak)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj