News

Michał Szczygieł śpiewa o miłości. Singiel Więcej zapowiada debiutancką płytę

Michał Szczygieł śpiewa o miłości. Singiel Więcej zapowiada debiutancką płytę

fot. materiały prasowe/Universal Music Polska

Michał Szczygieł po wielkim sukcesie singla Spontan nie zwalnia tempa. Artysta daje upust miłosnym emocjom w nowym singlu Więcej, którym zapowiada debiutancki album. Premiera pierwszej płyty w karierze Michała już w czerwcu!

Michał Szczygieł w najnowszym singlu Więcej pokazuje, że marzenia o wielkiej miłości oraz snucie romantycznych planów o związku na całe życie to nie tylko domena płci pięknej.

Zofia Zborowska jest w ciąży! Ona i Andrzej Wrona zostaną rodzicami >>

Szczygieł chce pokazać, że wbrew niektórym stereotypom mężczyźni także chcą odnaleźć swoją drugą połówkę - szczególnie w czasach pandemii, kiedy relacje międzyludzkie w znacznym stopniu ograniczone są do kontaktów online.

Więcej to muzyczne wyznanie miłosne, w którym artysta obnaża się ze wszystkich emocji. Robi to jednak w charakterystycznym dla siebie, pełnym optymizmu stylu. Czy ta piosenka powstała z myślą o kimś konkretnym? 

Stolica na Marsie – tak ma wyglądać pierwsze miasto na planecie! [WIDEO] >>

Pod koniec minionego roku nawiedziła mnie myśl, że chciałbym się zakochać. Ostatecznie się nie udało, bo z czasem mi przeszło lub przeszło mi z czasem właśnie dlatego, że się nie udało, ale zapis emocjonalny w postaci „Więcej” został i wraca do mnie jak bumerang – tłumaczy Szczygieł. 

Więcej to singiel promujący debiutancki album Michała Szczygła, który ukaże się jeszcze w tym roku. 

Czekacie na płytę Michała?


 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.