News

Michał Szpak: syn Violetty Villas zareagował na jego występ w Sopocie. Wokalista dostał wiadomość

Michał Szpak: syn Violetty Villas zareagował na jego występ w Sopocie. Wokalista dostał wiadomość

fot. instagram.com/michal_szpakofficial/

Michał Szpak 27 maja 2023 roku wystąpił na scenie Opery Leśnej w ramach SuperHit Festiwalu. Jego kreacja od razu przykuła uwagę publiczności. Artysta założył czarną, długą suknię z lateksu. Ten nieprzypadkowy wybór stylizacji nawiązywał do kreacji wokalistki, której piosenkę wykonał. Całość uzupełniały olbrzymie okulary przeciwsłoneczne w tym samym kolorze. 

Michał Szpak z dzieckiem na scenie rozczulił widzów. Spełnił marzenie małej Gai >>

Michał Szpak jako Violetta Villas - reakcja syna artystki

Michał Szpak podczas swojego występu oddał hołd Violetcie Villas, wykonując utwór Mechaniczna Lalka z jej repertuaru. Na koniec wypowiedział charakterystyczne dla piosenkarki słowa: Całuję Was w samo serce.

Jego interpretacja piosenki wywarła ogromne wrażenie zarówno na publiczności zgromadzonej w Sopocie, jak i  na widzach, którzy śledzili koncert przed telewizorami. Wśród nich był Krzysztof Gospodarek, jedyny syn Violetty Villas, który wraz z żoną również obejrzał występ. Następnego dnia wysłał wokaliście wiadomość, w której wyraził swoje podziękowania za niezapomniany występ oraz przekazał mu gratulacje:

Gratuluję nowatorskiej adaptacji "Mechanicznej Lalki", była nowoczesna, odważna i refleksyjna. Razem z żoną dziękujemy za ten występ.

Podobała Wam się piosenka Violetty Villas w wykonaniu Michała Szpaka?

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.