News

Michał Szpak wrzucił do internetu TO ZDJĘCIE i wywołał burzę!

Michał Szpak wrzucił do internetu TO ZDJĘCIE i wywołał burzę!

Fot. Instagram.com/michal_szpakofficial

Michał Szpak niedawno wrzucił na Instagram nowe zdjęcie. Fotka wokalisty wywołała prawdziwą burzę. Dlaczego? 

Gwiazda przerwała koncert, bo fan... wyszedł do WC! >> 

Michał Szpak bardzo chroni swoją prywatność. Niedawno jednak artysta opublikował na Instagramie zdjęcie z Pauliną Biernat, które wywołało w internecie falę plotek. Na czarno-białej fotce tancerka siedzi Michałowi na kolanach i ma twarz zwróconą do niego. Fani spekulują, że Szpak i Paulina Biernat są parą:

Ładna z was para, pasujecie do siebie

Cudne, mam nadzieję że to zdjęcie oznacza związek, a nie zamieszanie nam w głowach

Wow, Paula pięknie wyszła, Michał też. Pięknie razem wyglądacie

Ale to urocze – pisali.

Walka Justin Bieber vs Tom Cruise w klatce!? Tego w MMA jeszcze nie było >> 

Czy Michał Szpak i Paulina Biernat są razem? Ani Michał, ani Paulina nie skomentowali plotek na ten temat. Wiadomo, że para bardzo się ze sobą przyjaźni. Przypomnijmy, że Paulina Biernat i Michał Szpak poznali się w 2011 roku, kiedy wokalista brał udział w Tańcu z Gwiazdami. Paulina była wtedy jego trenerką. Ostatecznie para zajęła w show 5. miejsce.

Gwiazda pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Zgadlibyście kto to jest? >> 

Kim jest Paulina Biernat? Paulina Biernat ma 33 lata i pochodzi z Kielc. Jest tancerką z międzynarodową klasą taneczną S. Pracuje też jako prezenterka telewizyjna. Biernat jest również coachem i psychologiem. Od 2010 roku występuje w roli trenerki w programie Taniec z Gwiazdami. Jej partnerem, oprócz Michała Szpaka, był m.in. Daniel Kuczaj.

Dziecko Angeliny Jolie i Brada Pitta zmienia płeć! To już pewne >> 

Fani spekulujący, że Michał Szpak i Paulina Biernat są parą, piszą, że trudno im uwierzyć w przyjaźń damsko-męską. My nie wykluczamy i zwyczajnie uważamy, że ich wspólna fota jest super! :)

A Wam jak się podoba?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#nomakeup #cheers #happybirthday

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziękuje wszystkim za opiekę i prace nad przygotowaniami do @polsatsuperhitfestiwal To był naprawdę ogromny sztab ludzi! Nie pamiętam kiedy czułem taki wielki stres, starałem się tego nie pokazywać ale bywało różnie hahahah Za stylizacje jako prowadzący odpowiedzialni byli: @mariusz_przybylski @thedreamsstudio #biżuteria @zozodesign_official Za niezwykle spektakularne stroje sceniczne: @filiplaura_ #makeup @by_catnel Dziękuje Wam za to ogromnie!!!! To było niesamowite Dziękuje również: Michał Pańszczyk Tomek Kępka Gosia Nędza Jacek Jastrowicz Jacek Siębor Sławek Sokołowski Aldona Dąbrowska Wspaniałym muzyką z zespołu (Damian Kurasz, Adrian Adamski, Rafał Inglot, Bartek Skiba, Witold Paśko) Jak i również za wiarę w udźwignięciu nowej roli prowadzącego Ninie Terentiew ❤️ #show #tv #music #festival #rock #rockstyle #new #love

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Szmer Blask Czerwony Zielony Peace #holiday #fashion #beach #portrait #man #tomford

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#soundcheck 2018/2019 #backstage @polsatofficial #sylwesterzpolsatem

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Już powinnam spać, ale kręcę się w tym łóżku , tańczę jeszcze. Najlepsze pomysły na choreografię przychodzą mi do głowy jak się położę. Właśnie przetańczyłam cały „współczesny” przekręcając się z boku na bok. Pamietam, że z pytaniami na wywiady miałam podobnie . Najlepsze pomysły przychodzą nieproszone. Kreatywność trzeba łapać w danym momencie. Wiec pokornie wstaje i tańczę choć już późno , choć jestem w hotelowym pokoju zamiast w swoim łóżku i jutro od rana nagrania nie pozwalam wenie odejść ??. Już wszystko wiem już wszystko zatańczyłam w swojej wyobraźni. Tak samo mam z życiem prywatnym często najpierw o czymś myśle, a potem czekam i pozwalam się tej myśli urzeczywistnić. Też tak czasem macie ? Że najpierw coś kreujecie w wyobraźni a potem tworzycie w realu? @tanieczgwiazdami #dancingwiththestars #goodnight #be #creative #passion #inside #graceful #heart #beautiful #thoughts #in #my #mind #pice #and #love

Post udostępniony przez Paulina Biernat (@paula_biernat)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj