News

Walka Justin Bieber vs Tom Cruise w klatce!? Tego w MMA jeszcze nie było

Walka Justin Bieber vs Tom Cruise w klatce!? Tego w MMA jeszcze nie było

Fot. Instagram.com

Walka Justin Bieber i Tom Cruise w klatce?! Bardzo możliwe, że celebryci wkrótce powalczą razem na ringu. Skąd ten pomysł? 

Gwiazda pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Zgadlibyście kto to jest? >> 

Justin Bieber chce walki!

9 czerwca 2019 roku Justin Bieber wrzucił na swój profil na Twitterze zaskakujący post. Wokalista wyzwał do pojedynku w oktagonie (ośmiokątnym ringu otoczonym siatką) 31 lat starszego od siebie Toma Cruise’a!

Chciałbym wyzwać Toma Cruise’a do walki w oktagonie. Tom, jeśli nie weźmiesz tej walki, to znaczy, że się boisz. I będziesz później tego bardzo żałował. Kto chce zorganizować tę walkę? Dana White? – napisał Bieber w poście.

Dziecko Angeliny Jolie i Brada Pitta ZMIENIA PŁEĆ! To już pewne >> 

Jak dotąd ani Tom Cruise, ani Dan White (szef największej na świecie organizacji MMA – UFC) nie odpowiedzieli na apel Justina Biebera. Ale wierzymy, że to kwestia czasu. To byłoby fantastyczne widowisko :)

Do postu 25-letniego wokalisty odniósł się za to Conor McGregor, który jest byłym podwójnym mistrzem amerykańskiej federacji mieszanych sztuk walki UFC. McGregor napisał na Twitterze, że chętnie zorganizuje walkę Biebera i Cruse’a:

Jeśli Tom Cruise jest prawdziwym mężczyzną i podejmie wyzwanie, McGregor Sports and Entertainment zorganizuje tę walkę. Czy Cruise jest gotowy na taki pojedynek, jak w swoich filmach? Bądźcie czujni! – napisał.

Imię dziecka jak nazwa zespołu disco-polo. Polski wokalista miał fantazję >> 

Przypominamy, że Tom Cruise to 56-letni aktor, który jest znany przede wszystkim z ról w filmach akcji, więc o jego kondycję się nie martwimy. Cruise wystąpił m.in. w filmach z serii Mission Impossible, Ostatni Samuraj, Rain Man i Raport Mniejszości. Cruise jest znany ze swojej świetnej formy. Mówi się, że nawet podczas kręcenia niebezpiecznych scen w filmach nie korzysta z pomocy dublerów.

Czy Justin Bieber i Tom Cruise powalczą razem w MMA? Pozostaje nam tylko czekać na odpowiedź aktora… ;-) 

Obejrzelibyście ich walkę?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Don’t stop fighting the battle has already won.. fight for what you love and who you love don’t let fear and anxiety win..god has not given us a spirit of fear but of power love and of a sound mind! I havent believed the truth about myself I haven’t believed I am loved I haven’t believed I am forgiven it’s a hard thing for me to wrap my head around. I hang my head in shame and I wallow in sadnes about the the people who have betrayed me. Jesus has given me freedom and the persuit of getting to know his character is never ending. Gods character never changes he is the same yesterday now and forever. He is always good!. I won’t be afraid to be vulnerable before him.. his power is made strong in our weakness. God isn’t afraid of your pain and your brokenness he actually welcomes it. Come to me all who are weary and burdened and I will give you rest! these are words from Jesus! There is hope and it’s in him.!! He loves and cares for you! For god so loved the world that he gave his only son so that whoever believes him wont die but have eternal life! You are that whoever and he accepts you as you are!! He loves and forgives you and welcomes you into his arms every time you mess He is a perfect and loving god who adores you!

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Even with his worriedsome face he looks yummy. #TomCruise

Post udostępniony przez Tom Cruise (@tom_cruise1962)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#TomCruise

Post udostępniony przez Tom Cruise (@tom_cruise1962)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#TomCruise

Post udostępniony przez Tom Cruise (@tom_cruise1962)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj