News

Michał Szpak zamyka usta hejterom. Co za występ!

Michał Szpak zamyka usta hejterom. Co za występ!

instagram.com/michal_szpakofficial

Michał Szpak był jedną z gwiazd Sylwestrowej Mocy Przebojów telewizji Polsat. Wokalista wystąpił w Katowicach i zachwycił publiczność.

Szpak brawurowo wykonał swój największy hit Color Of Your Life i miło zaskoczył zebranych coverem I’m So Exited. Widzowie ocenili jego występ bardzo wysoko. Michał Szpak już kiedyś wykonał ten kawałek podczas Sylwestra 2012 na wrocławskim Rynku.

Syn Zenka Martyniuka robi problemy ciężarnej żonie… Dopiero się pobrali >>

W sieci pojawiło się wiele pochlebnych dla Michała Szpaka komentarzy, a fani twierdzą, że jego mini koncert był wspaniałym widowiskiem na tle gwiazd z innych telewizyjnych sylwestrów, które po prostu… śpiewały z playbacku.

Michał Szpak najlepszy polski wokalista. Pozostali wykonawcy tak bardzo odstawali jakością głosu, którym posługiwali się w czasie śpiewania, że nie ma co porównywać – brzmi jeden z komentarzy na oficjalnym profilu Polsatu na Facebooku.

Michał Szpak zamknął usta hejterom, którzy zarzucali mu, że "nie potrafi śpiewać", a także, że swoimi stylizacjami próbuje "odwrócić uwagę od braków w talencie muzycznym".

Zobaczcie występ Michała Szpaka – piękne wykonanie, prawda?

 

Zobacz też
Komentarze : 1
Aby dodać komentarz Zaloguj
  • Joanna
    Przepiękne wykonanie. Talent broni się sam. Michał Szpak to najlepszy polski wokalista obecnie.
    5 miesięcy temu