News

Michał Szpak imituje wielkie gwiazdy w hicie Volcano Man. Ale wykon!

Michał Szpak imituje wielkie gwiazdy w hicie Volcano Man. Ale wykon!

Fot. Wikimedia Commons/Silar

Michał Szpak imituje wielkie gwiazdy w hicie Volcano Man. Ale wykon! Po prostu musicie tego posłuchać.

Michał Szpak jako kobieta! Poznalibyście? [ZDJĘCIA] >> 

Michał Szpak – Volcano Man – cover

Michał Szpak wziął udział w spocie Netflixa, który promuje komedię o Eurowizji - Eurovision Song Contest: historia zespołu Fire Saga. Wokalista zaśpiewał cover singla Volcano Man, który jest głównym motywem produkcji o międzynarodowym konkursie. W wideo Michał Szpak, który pojechał w barwach Polski na Eurowizji 2016, wciela się w reprezentantów innych krajów.

Fani mogą zobaczyć Michała Szpaka jako Edytę Górniak (Eurowizja 1994), Portugalczyka Salvadora Sobrala (Eurowizja 2017), zespół Abba (Eurowizja 1974), wokalistę fińskiej grupy Lordi (Eurowizja 2006) oraz Conchitę Wurst, która wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji w 2014 roku. Na koniec Michał Szpak odwzorował scenę z oryginalnego klipu do piosenki Volcano Man.

Czy Wy też tęsknicie za Eurowizją tak jak ja? Mam dla Was dobrą wiadomość. Znajdziecie ją Netflix – mówi na koniec artysta.

Michał Szpak nie jest jedyną gwiazdą Eurowizji, która wykonała własne wersje kawałka z Eurovision Song Contest: historia zespołu Fire Saga. Volcano Man zaśpiewali już m.in. Elina Neczajewa (Estonia 2018), Jamala (Ukraina 2016), Dadi Freyr (Islandia 2020) oraz Anna Odobescu (Mołdawia 2019).

Eurowizja 2021: regulamin pozwoli na użycie PLAYBACKU! Dlaczego? >> 

Eurovision Song Contest: historia zespołu Fire Saga – film

Eurovision Song Contest: historia zespołu Fire Saga to komedia Netflixa na temat Konkursu Piosenki Eurowizji. Premiera odbyła się 26 czerwca 2020 roku. W produkcji wystąpili m.in.: Will Ferrell, Rachel McAdams, Natasia Demetriou, Dan Stevens, Pierce Brosnan i Demi Lovato.

W oryginale utwór Volcano Man, który pojawia się w filmie, wykonują Will Ferrell, producent i aktor, który gra rolę głównego bohatera, oraz Molly Sanden – kilkukrotna uczestniczka Melodifestivalen i reprezentantka Szwecji na Eurowizji Junior 2006.

Jak Wam się podoba Volcano Man w wykonaniu Michała Szpaka?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Now!!!!! #start #vote4poland !!! #number12

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziękuje wszystkim za opiekę i prace nad przygotowaniami do @polsatsuperhitfestiwal To był naprawdę ogromny sztab ludzi! Nie pamiętam kiedy czułem taki wielki stres, starałem się tego nie pokazywać ale bywało różnie hahahah Za stylizacje jako prowadzący odpowiedzialni byli: @mariusz_przybylski @thedreamsstudio #biżuteria @zozodesign_official Za niezwykle spektakularne stroje sceniczne: @filiplaura_ #makeup @by_catnel Dziękuje Wam za to ogromnie!!!! To było niesamowite Dziękuje również: Michał Pańszczyk Tomek Kępka Gosia Nędza Jacek Jastrowicz Jacek Siębor Sławek Sokołowski Aldona Dąbrowska Wspaniałym muzyką z zespołu (Damian Kurasz, Adrian Adamski, Rafał Inglot, Bartek Skiba, Witold Paśko) Jak i również za wiarę w udźwignięciu nowej roli prowadzącego Ninie Terentiew ❤️ #show #tv #music #festival #rock #rockstyle #new #love

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Szmer Blask Czerwony Zielony Peace #holiday #fashion #beach #portrait #man #tomford

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To Venice ✈️ #smile #positive #michalszpakwtrasie #airport #adventure #loveofmylife #gutenmorgen #longhair #man

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj