News

Tak wygląda szóste dziecko Michała Wiśniewskiego. Żona wokalisty opublikowała zdjęcie

Tak wygląda szóste dziecko Michała Wiśniewskiego. Żona wokalisty opublikowała zdjęcie

fot. instagram.com/m_wisniewski1972/

Rodzina Michała Wiśniewskiego powiększyła się w połowie maja. Żona lidera Ich Troje, Pola, urodziła  kolejnego syna. Chłopiec otrzymał imiona Noël Cloé, Ten wybór, jak zawsze oryginalny w przypadku Michała i jego ukochanej,  spotkał się z ogromnym poruszeniem wśród internautów. Świeżo upieczeni rodzice chętnie relacjonowali pierwsze chwile z życia malucha na swoich profilach w social mediach. 

Michał Wiśniewski po raz szósty został ojcem. Zdradził imiona dziecka >>

Niedawno Pola podzieliła się w relacji na Instagramie pierwszym spacerem synka. Jego starszy brat, Falco Amadeus, dzielnie pchał wózek z noworodkiem. Kobieta również zdradziła obserwującym, że ich noce są obecnie pełne bezsenności.

Noël Cloé - pierwsze zdjęcie 

W środę, 24 maja 2023 roku, Pola Wiśniewska opublikowała w internecie pierwsze zdjęcie swojego synka Noëla Cloé. Ten ujmujący kadr został opisany słowami:

Totalnie zakochani w tym malutkim chłopczyku. My Falco i cała nasza rodzina

- wyznała dumna mama pod fotografią. 

Obecnie Michał Wiśniewski wraz z rodziną udostępnia na platformie YouTube serię odcinków pod tytułem Jestem jaki jestem 3, czyli Wiśnia buduje, w ramach której relacjonuje budowę swojego pierwszego domu. W cotygodniowych filmikach nie brakuje także wątków związanych z życiem zawodowym muzyka. Planowany cykl składa się z kilkudziesięciu odcinków, które pozwalają bliżej poznać proces powstawania nowego domu oraz codzienne wyzwania i radości Wiśniewskich.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.