News

Michał Wiśniewski po raz szósty został ojcem. Zdradził imiona dziecka

Michał Wiśniewski po raz szósty został ojcem. Zdradził imiona dziecka

fot.instagram.com/m_wisniewski1972/

Michał Wiśniewski ponownie został ojcem. Wokalista w najnowszym wpisie na Instagramie podzielił się radosną nowiną. Zamieścił grafikę informującą o narodzinach szóstego dziecka i zdradził jego imiona. Przypominijmy, że Pola Wiśniewska jest czwartą żoną piosenkarza, a noworodek jest ich drugą wspólną pociechą. Zarówno lider Ich Troje, jak i jego ukochana mają dzieci z poprzednich związków. 

Michał Wiśniewski buduje nowy dom za horrendalną kwotę! Co już wiemy o wielkiej inwestycji wokalisty? >>

Michał Wiśniewski - imiona dziecka

Wokalista powitał na świecie trzeciego syna. Chłopiec otrzymał imiona Noël Cloé. Michał Wiśniewski o powiększeniu rodziny poinformował fanów 16 maja 2023 roku. Pod wpisem nie zabrakło licznych gratulacji. Synek piosenkarza ma w sumie dziesięcioro starszego rodzeństwa: brata Xaviera i siostrę Fabienne ze związku piosenkarza z Mandaryną,  siostry Etiennette i Vivienne z małżeństwa z Anną Świątczak oraz brata Falco Amadeusa. Do tej gromadki należy doliczyć jeszcze czworo dzieci Poli Wiśniewskiej z poprzednich związków.

Rihanna: imię dziecka już znane. Gwiazda zdradziła je po roku >>

Podobają Wam się imiona synka Michała Wiśniewskiego?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michał Christian Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.