Reklama
placeholder
News

Michał Wiśniewski buduje nowy dom za horrendalną kwotę! Co już wiemy o wielkiej inwestycji wokalisty?

Michał Wiśniewski buduje nowy dom za horrendalną kwotę! Co już wiemy o wielkiej inwestycji wokalisty?

fot. instagram.com/m_wisniewski1972

Reklama
Reklama
placeholder

Dom Michała Wiśniewskiego jest niemal legendarny. Okoliczności jego nabycia oraz późniejsze perypetie i walka o utrzymanie go to ciekawa historia. Jednak obecnie budynek już nie spełnia swojej roli, a gwiazdor buduje kolejny, zdecydowanie większy.

Danuta Martyniuk po operacji plastycznej. Jak teraz wygląda żona Zenka Martyniuka? >>

Dom Michała Wiśniewskiego

Gdy zespół Ich Troje był u szczytu sławy, jego frontman zarabiał bajońskie sumy. Swojej ówczesnej żonie, czyli Mandarynie, Michał kupił dom w podwarszawskiej Magdalence jako… prezent imieninowy. Para doczekała się dwójki dzieci i wtedy budynek im doskonale służył.

Później jednak pojawiły się problemy finansowe gwiazdora. Michał Wiśniewski przyznaje, że mógł przehulać około 35 milionów złotych. Choć za każdy koncert zespół dostawał znaczne kwoty, problemy pojawiły się, gdy wokalista zgubił faktury na 2 miliony złotych. Jak sam zapewnia, złożył wymaganą korektę PIT, nie uchroniło go to jednak od dalszych problemów. Urząd skarbowy naliczył odsetki w wysokości 700 000 złotych, do tego doliczył należność za otrzymaną darowiznę, banki zaczęły wypowiadać kredyty oraz karty, a artysta wpadł w spiralę długów.

Wiśniewski zmuszony był skorzystać z procedury upadłości konsumenckiej, walczył jednak zawzięcie o to, by utrzymać dom. Udało mu się wyjść na prostą, dom był uratowany, ale niedawno w życiu wokalisty nadszedł moment, że to sentymentalne lokum stało się po prostu za małe…

Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz szósty! Ogłosiła to jego żona >>

Michał Wiśniewski – rodzina 

Obecnie w słynnym domu w Magdalence na stałe mieszka aż 8 osób:

  • Michał Wiśniewski,
  • jego żona Pola
  • ich wspólne dziecko Falco Amadeus,
  • czwórka dzieci poli z poprzednich związków,
  • matka wokalisty,

a do tego tatę często odwiedzają:

  • Xavier i Fabienne z małżeństwa z Martą Wiśniewską oraz
  • Etiennette i Vivienne Vienna ze związku z Anią Świątczak

wkrótce też para spodziewa się kolejnego dziecka. Chyba niewiele jest nieruchomości mogących pomieścić tak liczną rodzinę!

Z tego względu wokalista jakiś czas temu rozpoczął budowę większego domu. Michałowi udało się pozyskać bogatych sponsorów, a szczegóły z prac budowlanych miały stać się tematem cyklu na YouTubie. Jednak jedna z największych stacji telewizyjnych w Polsce podobno jest zainteresowana nabyciem praw do serialu „Wiśnia buduje”. Wtedy poczynania Wiśniowskich (obojga, ponieważ Pola także bardzo się angażuje w budowę) mielibyśmy oglądać na ekranie.

Michał zapowiedział, że planuje przygotować dwa sezony po 12 odcinków. Każdy z nich miałby się skupiać na innym etapie budowy, oprócz tego zawierać elementy lifestylowe i opowiadać o uczuciach, jakie towarzyszą małżeństwu w związku z pracami. Każdy odcinek miałby mieć innego sponsora. Pod koniec marca na YouTubie pojawiła się czołówka cyklu.


 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama