News

Michał Wójcik z Ani Mru-Mru apeluje o pomoc. Jego partnerka ma nowotwór

Michał Wójcik z Ani Mru-Mru apeluje o pomoc. Jego partnerka ma nowotwór

Fot. YouTube.com/Pa Pa Art

Michał Wójcik z Ani Mru-Mru apeluje o pomoc. Jego partnerka ma nowotwór. Artysta kabaretowy nagrał filmik, w którym zwraca się do fanów.

Nowe zasady kwarantanny od 2 lipca 2020. Co się zmieniło? >>  

Michał Wójcik od 2001 roku, wspólnie z Marcinem Wójcikiem i Waldemarem Wilkołkiem, tworzy kabaret Ani Mru-Mru. Michała i Marcina Wójcików możecie znać też z występów w improwizowanym serialu Spadkobiercy.

Jakiś czas temu Michał Wójcik poprosił o pomoc. Partnerka 48-latka zachorowała na nowotwór. Na stronie pomagam.pl pojawiła się zbiórka pieniędzy na rzecz leczenia kobiety oraz filmik, w którym artysta apeluje o wsparcie.

Kochani, całe życie pomagałem, dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc was. Moja Jani zachorowała – ma raka. Ale rak to nie wyrok i chcemy podjąć z nim walkę. Dziś proszę Was o pomoc, o fundusze na pobyt dla niej w klinice. Liczy się każda chwila i każdy grosz. Bardzo Was proszę o pomoc – mówi Marcin Wójcik na nagraniu.

Celem zbiórki było 150 tysięcy złotych. Do tej pory udało się zebrać już… 160 tysięcy złotych.

Ma 51 lat i urodzi… własną wnuczkę. Jak to możliwe? >>

30 czerwca apel o wsparcie dla partnerki Michała Wójcika pojawił się też na oficjalnym profilu na Facebooku kabaretu Ani Mru-Mru.

Kochani! Pomagamy!!!! Tym razem Michałowi.... Jani ciężko choruje, ale wierzymy, że wspólnymi siłami pokonamy to g**no!!!Jesteście z nami??? Każda złotówka może czynić cuda – czytamy.

W kwietniu 2019 roku portale informowały, że Michał Wójcik i jego nowa partnerka zostali rodzicami chłopca, który otrzymał imię Michał. Kabareciarz ma też troje dzieci z innego związku – córkę Julię oraz dwóch synów – Jakuba i Charliego.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj