News

Michele Morrone w DŁUGICH WŁOSACH! Jak wyglądał? [FOTO]

Michele Morrone w DŁUGICH WŁOSACH! Jak wyglądał? [FOTO]

fot. instagram.com/immichelemorrone

Michele Morrone z filmu 365 dni Blanki Lipińskiej miał kiedyś długie włosy! Mamy dla Was zdjęcia. 

365 dni - film

7 lutego 2020 roku do kin wszedł film 365 Dni. Scenariusz oparty jest na debiutanckiej książce Blanki Lipińskiej, która jest określana jako połączenie 50 Twarzy Greya i Ojca Chrzestnego. Reżyserem filmu jest Barbara Białowąs.

W roli głównego bohatera Massimo zobaczymy włoskiego aktora Michele’a Morrone’a. Jego ukochaną Laurę zagra Anna Maria Sieklucka. Oprócz nich w produkcji wystąpią: Tomasz Stockinger (ojciec Laury), Natasza Urbańska (była partnerka Massimo) czy Magdalena Lamparska (Olga).

Blanka Lipińska rozsyła wibratory i zaproszenia na film 365 dni >>

Książka 365 Dni opowiada historię pochodzącego z Sycylii gangstera Massimo, który, stykając się ze śmiercią, poznaje Polkę o imieniu Laura. Mężczyzna zakochuje się i chce zrobić wszystko, żeby Laura została z nim na zawsze. Porywa kobietę i daje jej 365 dni na to, żeby ona też go pokochała.

Michele Morrone - kim jest

Aktor urodził się 3 października 1990 roku w Melegnano w Lombardii. Na małym ekranie zadebiutował w 2013 roku w serialu Come un delfino. Większą rozpoznawalność przyniósł mu udział we włoskim Tańcu z Gwiazdami, w którym zajął drugie miejsce. Film Blanki Lipińskiej jest dla niego debiutem na dużym ekranie.

Michele Morrone z 365 dni zagra koncert w Polsce! [DATA, MIEJSCE, BILETY] >>

Michele Morrone – długie włosy

Michele Morrone w Polsce zdobył rozpoznawalności dzięki głośnemu filmowi Blanki Lipińskiej. W roli Massima ma krótkie włosy. Okazuje się, że na planie włoskiego filmu Bar Giuseppe (2019) do swojej roli Morrone musiał zmienić długość włosów. Na zdjęciach widzimy Włocha, którego falowane włosy sięgają ramion.

Podoba Wam się w tym wydaniu? ;)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Good morning beautiful people. 🌻 @rai_cinema #bargiuseppe #film #cinema #love #arte #music #sun #shooting #movie #film #puglia

Post udostępniony przez Michele Morrone (@iammichelemorroneofficial)

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

On set of #bargiuseppe 🎬 @geox #mygeox #geoxperience #geox

Post udostępniony przez Michele Morrone (@iammichelemorroneofficial)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj