News

Mięsny Jeż z tragicznym finałem. Bohater memów nie żyje

Mięsny Jeż z tragicznym finałem. Bohater memów nie żyje

Fot. YouTube.com/KlejNuty

Mięsny Jeż z tragicznym finałem. Bohater memów nie żyje. Dlaczego Henio z Pamiętników z Wakacji zmarł?

Mięsny Jeż Pamiętniki z Wakacji

W 2011 roku w polskiej telewizji wyemitowano pierwszy odcinek paradokumentalnego serialu Pamiętniki z Wakacji. Widzowie poznawali w nim losy Polaków, którzy wyjeżdżali na egzotyczne wakacje do Hiszpanii.

Ogromną popularność zdobył odcinek z udziałem Henia i jego żony Beaty, którzy wyjechali na urlop z rodzicami chłopaka. Hitem stała się piosenka, którą mężczyzna zaśpiewał po tym, jak jego ukochana przygotowała dla wszystkich swoje popisowe danie – tzw. Mięsnego Jeża.

Mięsny Jeż to moje ulubione danie. Zawsze, kiedy przyrządzamy go z Beatką, śpiewamy: Mięsny Jeż, Mięsny Jeż, ty go zjesz, ty go zjesz… - mówił Henio.

Piosenka o Mięsnym Jeżu była tak popularna, że na jej podstawie powstało wiele memów. Zainspirował się nią również CeZik i stworzył kawałek Bende Go Zjad!, w którym połączył piosenkę Henia z wypowiedziami Magdy Gessler w Kuchennych Rewolucjach. Na YouTube KlejNutę Bende Go Zjad! obejrzano ponad 18 milionów razy.

Friz wśród najmłodszych polskich milionerów. Kto jeszcze? >>

Mięsny Jeż – Henio nie żyje

Niedawno pojawiła się informacja, że Piotr Wańko, który wcielał się w rolę Henia w Pamiętnikach z Wakacji nie żyje. Jak możemy przeczytać m.in. na stronie Super Expressu, która powołuje się na serwis Wykop.pl, 31-letek zmarł w 2014 roku – wkrótce po emisji odcinka ze swoim udziałem. Mówi się, że serialowy Henio nie wytrzymał popularności, z którą musiał się mierzyć i popełnił samobójstwo. 

Z informacji, które podaje portal wynika, że Henio z Pamiętników z Wakacji został pochowany 31 lipca 2014 roku na wrocławskim Cmentarzu Osobowickim.

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.