Reklama
placeholder
News

Miley Cyrus – Flowers jest o Liamie Hemsworthcie? Dom z teledysku wybrała celowo

Miley Cyrus – Flowers jest o Liamie Hemsworthcie? Dom z teledysku wybrała celowo

fot. YouTube.com/Miley Cyrus

Reklama
Reklama
placeholder

Miley Cyrus wypuściła singiel Flowers, który zapowiada jej nadchodzącą płytę Endless Summer Vacation. O muzycznej nowości od wokalistki jest naprawdę głośno – mówi się, że piosenka nawiązuje do związku 30-letniej gwiazdy z Liamem Hemsworthem. Dlaczego? 

Zmysłowa Miley Cyrus w klipie do Flowers. Nowy singiel zostanie hitem? >> 

Przypomnijmy, że album Endless Summer Vacation Miley Cyrus będzie dostępny na całym świecie od 10 marca 2023 roku.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth – historia związku

Miley Cyrus i Liam Hemswort poznali się w 2009 roku na planie filmu Ostatnia Piosenka, gdzie grali główne role. Niedługo później zostali parą. Ich związek był burzliwy, bo Miley i Liam mieli na swoim koncie nawet zerwane zaręczyny. Drugi raz wokalistka została narzeczoną Hemswortha w 2016 roku. 23 grudnia 2018 roku Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub.

W sierpniu 2019 roku MIley Cyrus i Liam Hemsworth ogłosili, że są w separacji. To aktor miał złożyć pozew o rozwód. Media donosiły, że jako powód rozpadu związku podał „różnice charakteru nie do pogodzenia”. Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozwiedli się na początku 2020 roku.

Miley Cyrus – Flowers nawiązuje do Liama Hemswortha?

Po premierze utworu Flowers Miley Cyrus, fani zaczęli podejrzewać, że singiel jest rodzajem rozliczenia wokalistki z byłym mężem. Potwierdzać miałby to choćby fakt, że piosenka pojawiła się 13 stycznia  2023 roku – w dniu 33. urodzin Liama Hemswortha.

Gerard Pique skomentował nowy utwór Shakiry. Będzie pozew? >> 

Nie bez znaczenia jest też tekst piosenki, w którym Miley Cyrus miałaby odnosić się m.in. do pożaru domu oraz fermy w Malibu jej oraz jej byłego już partnera. (Zbudowaliśmy dom i patrzyliśmy jak płonie). Fragment: Nie chciałam cię zostawiać ma być odniesieniem do tego, że to Liam Hemsworth wnioskował o rozwód.

Według doniesień Flowers jest odpowiedzią na utwór When I Was Your Man Bruno Marsa, który w przeszłości Liam Hemsworth zadedykował Miley Cyrus. Glamour cytuje fragment, w którym Bruno Mars śpiewa:

Powinienem był kupić ci kwiaty i trzymać cię za rękę. Powinienem poświęcić ci wszystkie moje godziny kiedy miałem szansę, zabierać cię na każdą imprezę, bo wszystko, co chciałaś robić, to tańczyć.

Kevin Mglej to chłopak Roksany Węgiel. Jest tatą, ma 26 lat i współpracuje m.in. z Mariną >> 

Z kolei u Miley Cyrus można usłyszeć:

Mogę kupić sobie kwiaty, napisać swoje imię na piasku, rozmawiać sama ze sobą godzinami. (…) Mogę tańczyć sama i mogę trzymać się za rękę. Tak, potrafię kochać siebie lepiej niż ty.

Mówi się, że dom, który pojawił się w teledysku Flowers też nie jest przypadkowy. Według medialnych doniesień w tej posiadłości Liam Hemsworth miał dopuszczać się wielu zdrad w czasie, kiedy był w związku z Miley Cyrus. Wokalistka miała kupić willę w 2011 roku.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama