Reklama
placeholder
News

Millie Bobby Brown malowana przez swojego narzeczonego. Obejrzyjcie to urocze wideo

Millie Bobby Brown malowana przez swojego narzeczonego. Obejrzyjcie to urocze wideo

fot. YouTube.com/florence by mills

Reklama
Reklama
placeholder

Narzeczony Millie Bobby Brown, Jake Bongiovi, zadebiutował na kanale swojej narzeczonej na YouTube Florence By Mills, wykonując jej makijaż i odpowiadając na pytania fanów. Efekty nie były najlepsze, ale narzeczeni dobrze się przy tym bawili.

Jake od razu przyznał, że nie ma dużego doświadczenia w wizażu:

Cześć wszystkim, mam na imię Jake, a to jest Millie, jak wiecie. Dziś poproszono mnie o zrobienie makijażu Millie, co bardzo mnie cieszy. To dla mnie pierwszy makijaż. Cóż, zobaczymy, co się stanie.

Hunter Ecimovic o związku z nieletnią Millie Bobby Brown. 'Zostałem zmanipulowany' >>

Malując jej brwi, Bongiovi opowiedział, że para poznała się na Instagramie. Zobaczyli się po raz pierwszy na żywi, kiedy odebrał Millie z lotniska.

W filmiku zatytułowanym Get Ready with Millie & Jake Bongiovi ujawnił również, że denerwował się oświadczynami ponieważ było tam wiele różnych czynników, które w rzeczywistości zagrażały życiu.

Gdyby coś poszło nie tak, mogłoby to mieć szkodliwy wpływ na wasze życie, Jendak na szczęście dla ciebie było niesamowicie.

Bongiovi i Brown zaręczyli się w kwietniu i ogłosili swoje wieści na Instagramie, udostępniając czarno-białe zdjęcie Millie z pierścionkiem z brylantem.

Millie Bobby Brown wzięła ślub? Partnerem Jedenastki ze Stranger Things jest Jake Bongiovi >>

Ostatecznie po korektorze, broznerze, różu, tuszu, eyelinerze i szmince para zaprezentowała skończony makijaż Millie, który odbiegał od tego, co zazwyczaj prezentuje na czerwonym dywanie.

Zresztą obejrzyjcie sami jak para świetnie się bawiła - i jak wyglądał efekt końcowy.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama