News

Mini Khabib ma 19 lat i jest gwiazdą TikToka. Co wiemy o wojowniku?

Mini Khabib ma 19 lat i jest gwiazdą TikToka. Co wiemy o wojowniku?

fot. Instagram.com/hasbulla.hushetskiy

Mini Khabib ma 19 lat i jest gwiazdą internetu. Zobaczcie co wiemy o „wojowniku z Machaczkały”.

Prime MMA: karta walk, data, miejsce. Kto założył tę federację? >>

Mini Khabib – imię, nazwisko, wiek

Mini Khabib tak naprawdę nazywa się Hasbulla Magomedov. Możemy znaleźć informacje, że urodził się w 2003 roku w Machaczkale w Dagestanie w Rosji.

Internauci porównują nastolatka do Khabiba Nurmagomedova, rosyjskiego mistrza UFC w wadze lekkiej. Hasbulla Magomedov został okrzyknięty Mini Khabibem.

Mini Khabib – wzrost, choroba

Tym co wyróżnia Mini Khabiba jest m.in. jego dziecięcy wygląd. Mężczyzna ma 91 centymetrów wzrostu i waży 18 kilogramów. Jego niski wzrost wynika prawdopodobnie z niedoboru hormonu wzrostu.

Mini Majk vs Big Jack w HIGH League 2. Kim jest przeciwnik członka Ekipy? >>

Mini Khabib – TikTok, Instagram

Mini Khabib ćwiczy sporty walki, a filmiki z jego udziałem biją na TikToku rekordy popularności. Na Instagramie profil @hasbulla.hushetskiy obserwuje 1,9 miliona fanów.

Mini Khabib gościł na gali FC 267 w Abu Dhabi, która odbyła się 30 października 2021 roku.

Mini Khabib vs Abdu Rozik – walka

Jakiś czas temu Mini Khabib dostał propozycję walki w formule MMA z Abdu Rozikiem, który również jest niskiego wzrostu. Jak podaje m.in. portal nowonce.net, wydarzenie miało odbyć się 18 maja 2021 roku.

Jeszcze przed pojedynkiem, starcie Mini Khabiba i Abdu Rozika wywołało kontrowersje. Pojawiły się głosy, że nie ma ono nic wspólnego ze sportem, a jego celem jest rozbawienie widzów i przyniesienie organizatorom dużych pieniędzy.

Pomimo tego, Magomedov zaczął publikować coraz więcej filmów - wyglądających na starcia 5-letnich dzieci - dzięki którym nastolatek stał się internetową sensacją. To umożliwiło mu oficjalne wejście do świata sztuk walki i nawiązanie znajomości z najbardziej rozpoznawalnymi zawodnikami, jak chociażby (…) z  youtuberem Loganem Paulem, który chciał, aby 19-latek wyprowadził go na pojedynek z Floydem Mayweatherem Jr. – czytamy w newonce.net.

Lexy vs Fagata w HIGH League 2: kiedy walka youtuberek, gdzie oglądać? >>

Hasbulla Magomedov cieszy się bardzo dużą popularnością, ale raczej nie zamierza wiązać przyszłości z karierą w internecie. W wywiadzie dla rosyjskiej prasy Mini Khabib przyznał, że planuje stoczyć kilka walk i później zostać… teologiem.

 

@haymakers #Hasbulla with the sneak attack (@tamaeev ♬ original sound - Haymakers

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.