News

Kim jest Hasbulla Magomedov? Mini Khabib jest gwiazdą internetu [wiek, wzrost, choroba, czym się zajmuje]

Kim jest Hasbulla Magomedov? Mini Khabib jest gwiazdą internetu [wiek, wzrost, choroba, czym się zajmuje]

fot. Instagram.com/hasbulla.hushetskiy

Mini Khabib ma 20 lat i jest gwiazdą internetu. Zobaczcie co wiemy o „wojowniku z Machaczkały”.

Kim jest Cypriano Italiano? Cyprian Węgrzyn prywatnie – wiek, dziewczyna, TikTok >> 

Mini Khabib – imię, nazwisko, wiek

Mini Khabib tak naprawdę nazywa się Hasbulla Magomedov. Możemy znaleźć informację, że urodził się w Machaczkale w Dagestanie w Rosji.

Jest porównywany do Khabiba Nurmagomedova, rosyjskiego mistrza UFC w wadze lekkiej. Hasbulla Magomedov został okrzyknięty Mini Khabibem.

Mini Khabib – wzrost, choroba

Tym co wyróżnia Mini Khabiba jest m.in. jego dziecięcy wygląd. Mężczyzna ma 91 centymetrów wzrostu i waży około 16 kilogramów. Jego niski wzrost wynika prawdopodobnie z niedoboru hormonu wzrostu.

Najpiękniejsze bliźniaczki świata to już nastolatki. Jak dziś wyglądają Leah i Ava? >> 

Mini Khabib – TikTok, Instagram

Mini Khabib ćwiczy sporty walki, a filmiki z jego udziałem biją na TikToku rekordy popularności. Na Instagramie profil @hasbulla.hushetskiy obserwuje ponad 5 milionów fanów. 

Mini Khabib gościł na gali FC 267 w Abu Dhabi, która odbyła się 30 października 2021 roku.

Mini Khabib vs. Abdu Rozik – walka

Jakiś czas temu Mini Khabib dostał propozycję walki w formule MMA z Abdu Rozikiem, który również jest niskiego wzrostu. Jak podaje m.in. portal nowonce.net, wydarzenie miało odbyć się 18 maja 2021 roku.

Jeszcze przed pojedynkiem, starcie Mini Khabiba i Abdu Rozika wywołało kontrowersje. Pojawiły się głosy, że nie ma ono nic wspólnego ze sportem, a jego celem jest rozbawienie widzów i przyniesienie organizatorom dużych pieniędzy.

Pomimo tego, Magomedov zaczął publikować coraz więcej filmów - wyglądających na starcia 5-letnich dzieci - dzięki którym nastolatek stał się internetową sensacją. To umożliwiło mu oficjalne wejście do świata sztuk walki i nawiązanie znajomości z najbardziej rozpoznawalnymi zawodnikami, jak chociażby (…) z  youtuberem Loganem Paulem, który chciał, aby 19-latek wyprowadził go na pojedynek z Floydem Mayweatherem Jr. – donosił  newonce.net.

Młodzieżowe Słowo Roku 2022 – TOP 20. Essa, cringe, rel – co jeszcze? >>

Hasbulla Magomedov cieszy się bardzo dużą popularnością. Jednak w wywiadzie dla rosyjskiej prasy Mini Khabib przyznał, że planuje stoczyć kilka walk i później zostać… teologiem.

 

@haymakers #Hasbulla with the sneak attack (@tamaeev ♬ original sound - Haymakers

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.