News

Miss i Mister Supranational 2019: kto z Polski?

Miss i Mister Supranational 2019: kto z Polski?

Fot. Instagram.com/officialmistersupranational/kamilaswierc

Już wkrótce finały Miss i Mistera Supranational 2019. Zobaczcie kto będzie reprezentował nasz kraj na konkursach. Mają szansę na wygraną? 

Eluwina, alternatywka, jesieniara – Młodzieżowe Słowo Roku 2019 wybrane. Które to? >> 

Miss Supranational 2019: kiedy finał?

Konkurs Miss Supranational jest organizowany od 2009 roku przez World Beauty Association z Panamy. W ciągu 10 lat wydarzenie kilka razy było organizowane w Polsce, m.in. w latach 2009-2013. Warto przypomnieć, że w 2011 roku to właśnie Polka otrzymała tytuł najpiękniejszej. Koronę zdobyła Monika Lewczuk, którą doskonale znacie m.in. z hitu Libre nagranego wspólnie z Alvaro Solerem.

Kiedy finał Miss Supranational 2019? W tym roku uroczysta gala odbędzie się 6 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Start wydarzenia punktualnie o godzinie 20.05!

Spotify: najlepsi artyści 2019 roku wybrani! >> 

Miss Supranational 2019: kto z Polski?

O tytuł Miss Supranational 2019 powalczy 80 najpiękniejszych kobiet z całego świata. Kto zaprezentuje Polskę? Szansę na koronę najpiękniejszej ma 19-letnia Kamila Świerc z Opola. W 2017 roku Kamila została Miss Polski. Kamila Świerc jest studentką komunikacji wizerunkowej na Uniwersytecie Wrocławskim. Ma 178 centymentrów wzrostu. 

Polskie 50 Twarzy Greya: znamy obsadę! Kto zagra Anę i Christiana? >> 

Mister Supranational 2019: kiedy finał?

Konkurs na Mistera Supranational jest rozgrywany od 2016 roku. Wydarzenie powstało na fali popularności wyborów Miss Supranational i również jest organizowane przez World Beauty Association z Panamy. Pierwsze trzy edycje konkursu odbyły się w  Polsce (Krynica Zdrój).

Finał konkursu Mister Supranational 2019 odbędzie się 7 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK) w Katowicach na Śląsku. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16.15.

Margaret ZAWIESZA KARIERĘ! Wydała oświadczenie >> 

Mister Supranational 2019: kto z Polski?

O tytuł Mistera Supranational 2019 powalczy aż 40 przystojniaków z całego świata. Polskę w konkursie będzie reprezentował Tomasz Zarzycki. W 2018 roku 26-letni model z Łodzi został Misterem Polski. Zarzycki był studentem logistyki. W tej chwili pracuje jako model. Ma 188 centymentrów wzrostu. 

Trzymamy kciuki za Kamilę i Tomasza! :-) 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czas wracać! Ja już w drodze do Łodzi, ale spokojnie - nie z pustymi rękami! Tak jak wspominałem, przywiozę ze sobą dwa magnesy, które możecie wygrać! Wystarczy, że napiszesz żart/suchar/anegdota o tematyce morskiej/wakacyjnej pod tym postem! Magnesy są dwa, więc i niech dwa najlepsze dowcipy wygrają! Zasady? Takie jak zawsze, najwięcej lajków pod komentarzem oznacza najlepszy dowcip. Koniec konkursu? 5.05.2019 godz. 23:59. Niech wygrają najśmieszniejsi. ☺️ #tomekzarzycki #me #balticsea #holidays #at #work #photooftheday #misterziemiłódzkiej #misterpolski #face #eyes #handsome #polishboy #beard #black #hairstyle #contest #konkurs #magnesy #najlepsi

Post udostępniony przez Tomasz Zarzycki (@tomekzarzycki)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.