Reklama
placeholder
News

Margaret ZAWIESZA KARIERĘ! Wydała oświadczenie

Margaret ZAWIESZA KARIERĘ! Wydała oświadczenie

Fot. Instagram.com/margaret_official

Reklama
Reklama
placeholder

Margaret zawiesza karierę! Artystka wydała oficjalne oświadczenie. Dlaczego schodzi ze sceny?

Kolejny Voice of Poland bez Margaret? Dlaczego? >> 

Margaret przerywa karierę – oświadczenie

4 grudnia 2019 roku Margaret poinformowała fanów, że zawiesza karierę na jakiś czas. Gwiazda wydała oświadczenie w mediach społecznościowych. Zdradziła dlaczego postanowiła zrobić sobie przerwę.

(…) Dziękuje Wam za dotychczasowe wsparcie wyrażane na koncertach i w pozytywnych komentarzach do muzyki z mojej ostatniej płyty. Przyszedł moment kiedy muszę Wam coś opowiedzieć. Mój ostatni album "Gaja Hornby" jest wyjątkowy także z powodów, o których do tej pory nie mówiłam. To płyta, która zamyka dla mnie pewien okres w życiu, wiąże się to z wieloma zmianami na wielu płaszczyznach. Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie - kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na 2020, a przede wszystkim dbania o równowagę fizyczną i duchową. Obiecuję wrócić jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę. Trzymajcie się ciepło (…) – czytamy.

Pod koniec maja 2019 Margaret wydała trzeci solowy album – Gaja Hornby. Przy tworzeniu płyty wokalistka współpracowała z takimi twórcami i producentami jak Kacezet, Errbits, Gverilla i Mikołaj Trybulec.

Margaret z nową piosenką! Kim jest Gaja Hornby? >> 

Margaret – The Voice of Poland

Jesienią 2019 roku Margaret zadebiutowała w programie The Voice of Poland w roli jurorki. W jednym z wywiadów przyznała, że nie wie czy zdecyduje się na wzięcie udziału w kolejnej edycji show.

Nie wiem. Ten program to było dużo pracy, dużo emocji. Bardzo się zaangażowałam i wymagało to ode mnie dużo energii. Po tym programie czuję się wypłukana emocjonalnie, także na razie muszę wziąć przerwę – powiedziała.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama