Reklama
placeholder
News

Miss Polski 2023 wybrana! Kim jest Angelika Jurkowianiec?

Miss Polski 2023 wybrana! Kim jest Angelika Jurkowianiec?

fot. Instagram: @miss.polski / @angelajurkowianiec

Reklama
Reklama
placeholder

Gala Miss Polski 2023 odbyła się w niedzielę 16 lipca 2023 roku w Amfiteatrze w Parku Strzeleckim w Nowym Sączu. O zwycięstwo w konkursie pięknośći walczyły 32 finalistki z całej Polski. Tytuł Miss Polski 2023 otrzymała Angelika Jurkowianiec. Co o niej wiemy?

Miss Polski 2023: kandydatki, nazwiska, wiek, zdjęcia. Kiedy finał? >>

Miss Polski 2023: zwyciężczyni - kim jest Angelika Jurkowianiec?

Miss Polski 2023 została Angelika Jurkowianiec, czyli 26-latka z Namysłowa. Reprezentantka województwa opolskiego rozpoczęła swoją karierę w modelingu w wieku zaledwie 16 lat. Wówczas nawiązała współpracę z agencjami modelek w Polsce i na świecie, w tym z jedną z największych agencji modelingowych na świecie, czyli agencją IMG znajdującą się w Paryżu.  Angelika Jurkowianiec pojawiła się w magazynach takich jak Elle Girl, Grazia, Mirror oraz L’officiel Japan. W swojej dotychczasowej karierze Angelika Jurkowianiec nie tylko brała udział w sesjach zdjęciowych, ale też występowała na wybiegach między innymi w Berlinie, Barcelonie i Madrycie. Angelika Jurkowianiec twierdzi, że od zawsze dawała z siebie wszystko, a w życiu najbardziej ceni sobie szczerość i rzetelność. 

Miss Supranational 2023 wybrana! Kim jest Andrea Aguilera? >>

Miss Polski 2023 obecnie studiuję Analitykę Medyczną w Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy i ma zamiar bronić tytułu magistra w 2024 roku. W wolnym czasie Angelika Jurkowianiec lubi jeździć konno oraz grać na gitarze i pianinie. Poza tym interesuje się również florystyką. 

Angelika Jurkowianiec odebrała koronę od Miss Polski 2022, czyli Aleksandry Klepaczki. 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama