Reklama
placeholder
News

Mister Supranational 2023 wybrany! Kim jest Ivan Alvarez Guedes?

Mister Supranational 2023 wybrany! Kim jest  Ivan Alvarez Guedes?

fot. Instagram: @officialmistersupranational

Reklama
Reklama
placeholder

Gala Mister Supranational 2023 odbyła się w sobotę 15 lipca 2023 roku w Amfiteatrze w Parku Strzeleckim w Nowym Sączu. Daniel Tracz, czyli reprezentant Polski, awansował do finałowej dwudziestki, zajmując 16. miejsce w konkursie. Tytuł Mister Supranational 2023 otrzymał Ivan Alvarez Guedes. Co o nim wiemy?

Miss Supranational 2023 wybrana! Kim jest Andrea Aguilera? >>

Mister Supranational 2023: zwycięzca - kim jest Ivan Alvarez Guedes?

Misterem Supranational 2023 został Ivan Alvarez Guedes, czyli 29-letni Mister Hiszpanii. Jest on pierwszym reprezentantem Hiszpanii w historii Mister Supranational, któremu udało się zdobyć 1. miejsce w konkursie. Ivan Alvarez Guedes jest inżynierem przemysłowym i na co dzień pracuje na stanowisku menadżera globalnego łańcucha dostaw. Jakiś czas temu mężczyzna został reprezentantem projektu From the Ground Up, który skupia się na zwiększaniu świadomości na temat nowotworów. W jednym z wywiadów Ivan Alvarez Guedes stwierdził, że w przyszłości chciałby założyć własną firmę w branży motoryzacyjnej. Mężczyzna dodał, że uważa się za osobę, która nieustannie robi wszystko, aby spełniać swoje marzenia i ciągle wyznacza sobie nowe cele. 

Mister Supranational 2023: kandydaci, nazwiska, wiek, zdjęcia >>

W konkursie Mister Supranational 2023 Ivan Alvarez Guedes walczył o swój tytuł wraz z 38 innymi kandydatami. Poza nim w najlepszej piątce znaleźli się: Mister Brazylii Henrique Martins (I wicemister), Mister Holandii Luca Derin (II wicemister), Mister Korei Lee Yong-woo (III wicemister) oraz Mister Kamerunu Daniel Mbouda (IV wicemister).

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama