News

Monika Chwajoł otworzyła swój butik. Co sprzedaje była Królowa Życia?

Monika Chwajoł otworzyła swój butik. Co sprzedaje była Królowa Życia?

fot. instagram.com/monikachwajol_official

Monika Chwajoł otworzyła własny butik. Celebrytka znana widzom z show Królowe Życia na to wydarzenie zaprosiła rodzime gwiazdy i bywalców salonów. 

Monika Chwajoł jest autorką i właścicielką marki odzieżowej MC Premium. Teraz postanowiła iść o krok dalej i otworzyła stacjonarny butik w Krakowie, gdzie można od ręki nabyć zaprojektowane przez nią rzeczy. Poza zamiłowaniem do mody, celebrytka spełnia się także jako wokalistka disco polo.

Znane marki zmieniły nazwy w Rosji. Jak teraz nazywa się Cropp lub Reserved? >>

Monika Chwajoł – otwarcie butiku MC Premium w Krakowie

Na otwarciu butiku ‘byłej’ Królowej Życia pojawiły się m.in. Magdalena Narożna oraz Magda Steczkowska. Sklep MC Premium możecie znaleźć pod adresem ul.Czeremchowa 2A, 30-218 Kraków.

W asortymencie MC Premium znajdują się chyba wszystkie możliwe elementy garderoby – od luksusowych opasek do włosów dla dzieci, przez suknie ślubne, aż po efektowne kurtki – ramoneski. Bogata oferta dla pań, panów i dzieci z pewnością znajdzie swoich wiernych fanów.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.