News

Miss Polski: Monika Lewczuk komentuje swój 'nie najlepszy' występ

Miss Polski: Monika Lewczuk komentuje swój 'nie najlepszy' występ

Fot. Instagram.com/monika_lewczuk

Monika Lewczuk była jedną z gwiazd Miss Polski 2020. Wokalistka komentuje swój "nie najlepszy" występ na gali. 

Anna-Maria Jaromin i Katarzyna Synowiec to nowe Miss Polski. Co warto o nich wiedzieć? >> 

Miss Polski 2020 – kto wygrał?

Za nami wybory Miss Polski 2020. Już po raz 31. zdecydowano, która Polka jest najpiękniejsza. Finał odbył się 17 stycznia 2021 roku. Wydarzenie zorganizowano bez udziału publiczności. 

Miss Polonia 2020 została Anna-Maria Jaromin. 22-latka z Katowic otrzymała koronę i tytuł z rąk zwyciężczyni ubiegłorocznego konkursu – Magdaleny Kasiborskiej.

Na Miss Polski 2020 nie zabrakło też muzycznych wrażeń. Na scenie zaśpiewali: Kortez, Ania Wyszkoni, Nick Sincler, Paweł Domagała, Paweł Tur i Monika Lewczuk. Występ artystki znanej z takich singli jak Ty i Ja, #TAM TAM czy duetu Libre z Alvaro Solerem, wzbudził sporo emocji wśród widzów.

Monika Lewczuk na Miss Polski 2020 

Na finale Miss Polski 2020 Monika Lewczuk zaśpiewała dwa covery hitów Dua Lipy - Don’t Start Now oraz Levitating. Po występie na wokalistkę spadła fala krytyki. W internecie pojawiły się komentarze, że artystka fałszowała. Internautom nie umknął też fakt, że w pewnym momencie zapomniała tekstu piosenki.

Śpiewanie nie jest ewidentnie Pani mocną stroną.

Występ Moniki Lewczuk to porażka! Fałszowała, jak trafiła w dźwięk to aż dziwne było, słów zapomniała, dykcja tragiczna plus strój, w którym nie wyglądała korzystnie....

Proszę nie śpiewać…

To był dramat – czytamy w mediach społecznościowych.

Miss Polski 2020: WYNIKI. Oto TOP10, TOP5 i najpiękniejsza Polka! >> 

Monika Lewczuk komentuje występ na Miss Polski 2020

Monika Lewczuk odniosła się do negatywnych komentarzy na InstaStory:

(…) Mam świadomość pomyłki tekstowej, która na pewno wpłynęła na moje samopoczucie i luz podczas występu, ale traktuję go też jako lekcję i przetarcie szlaku jeżeli chodzi o występy w TV, których miałam do tej pory dość niewiele. Cieszę się, że mogłam wystąpić na scenie, na której stawiałam swoje pierwsze kroki — jeszcze w innej roli i być wśród ludzi, którzy są dla mnie jak rodzina. Dziękuję też za Wasze wszystkie wiadomości – napisała.

Z kolei w rozmowie z serwisem Pomponik piosenkarka, która w przeszłości także osiągnęła sukcesy w wyborach miss, powiedziała:

Na scenie się czułam bardzo dobrze. Natomiast chyba miałam trochę za głośny odsłuch i muszę sobie obejrzeć i przeanalizować występ, żeby zobaczyć jak było. Tak na gorąco zawsze jest ciężko powiedzieć. Na pewno, w którymś momencie coś ze słowami było nie tak. (…) Zapomniałam po prostu słów, w którymś momencie. (…)

Oglądaliście Miss Polski 2020? 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.