News

Miss Polski 2020: WYNIKI. Oto TOP10, TOP5 i najpiękniejsza Polka!

Miss Polski 2020: WYNIKI. Oto TOP10, TOP5 i najpiękniejsza Polka!

Miss Polski

Konkurs Miss Polski 2020 to wybór spośród najpiękniejszych Polek. Komu Magda Kasiborska przekazała koronę? Przypomnijmy, że w piątek 15 stycznia 2021 wybrano Miss Polski Nastolatek, którą została Kasia Synowiec, 17-latka z Drezdenka. Teraz czas na najpięknięjszą spośród dorosłych Polek. 17 stycznia 2021 przyznano tytuł Miss Polski 2020 - została nią Anna-Maria Jaromin! Kim jest nowa miss? Sprawdźcie biogram, zdjęcia, wykształcenie i dotychczasowe tytułu w konkursach piękności Anny-Marii Jaromin. 

Anna-Maria Jaromin - kim jest?

Nowa Miss Polski to przyszła policjantka. Anna-Maria ma 22 lata i pochodzi z Katowic, ma zniewalające spojrzenie i przepiękny uśmiech. Studiuje bezpieczeństwo wewnętrzne ze specjalizacją psychokryminalistyka. Jej pasje to malowanie obrazów i jazda konna, w przyszłości chciałaby pracować w konnym oddziale policyjnym. Jej marzeniem jest inspirowanie innych kobiet i napisanie dla nich książki. 

Anna-Maria Jaromin ma na koncie kilka tytułów piękności zanim zdobyła koronę Miss Polski, m.in. The Miss Globe Poland 2019, Miss Beskidów 2018, Queen of Poland 2016 oraz Princess of the World 2016. Z jej mediów społecznościowych możemy wywniokować, że kocha nie tylko konie i psy, ale i już kilka lat temu ulokowała swoje uczucia w konkretnym chłopaku, więc - drodzy fani - Anna-Maria jest zajęta ;)

 

Miss Polski 2020 - FINALISTKI [zdjęcia, bio]

Miss Polski 2020: TOP5 i TOP10

Zanim poznamy ostateczną zwyciężczynię konkursu, ogłoszona została finałowa piątka - tzw. TOP5:

 • 12. Anna-Maria Jaromin - Miss Polski 2020
 • 3. Natalia Balicka - I wice miss
 • 18. Sandra Naum - IV wice miss 
 • 6. Wiktoria Ciochanowska - II  wice miss oraz miss widzów 
 • 21. Dominika Wójcik - III wice miss

a wcześniej dziesiątka - tzw. TOP10:

 • 11. Ewa Jakubiec
  Ewa Jakubiec, 23 lata, Słupice, reprezentuje Dolny Śląsk. Ewa w wywiadzie po wyborach Miss Dolnego Śląska 2020 zdradziła, że nie umie się nudzić. ;-) Na co dzień studiuje pielęgniarstwo na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu i jednocześnie pracuje jako pielęgniarka w klinice medycyny estetycznej. Podczas wyborów na pewno będą ją wspierać rodzina, przyjaciele oraz chłopak.
 • 3. Natalia Balicka
  Natalia Balicka, 21 lat, Poznań, reprezentuje Wielkopolskę. Natalia dorastała w Zakrzewie obok Bydgoszczy. Studiuje w Collegium Medicum w Bydgoszczy, planuje zostać lekarzem. Jej pasją jest sport – trenuje kickboxing, kitesurfing i jeździ na snowboardzie.
 • 22. Laura Wycichowska
  Laura Wycichowska, 21 lat, Ciosaniec, reprezentuje Ziemię Lubuską. Laura to studentka bezpieczeństwa narodowego. Jakiś czas temu próbowała swoich sił w wojsku, ale  przekonała się, że to nie dla niej. Od dziecka interesuje się modelingiem.
 • 6. Wiktoria Ciochanowska
  Wiktoria Ciochanowska, 20 lat, Łomża, reprezentuje Ziemię Łomżyńską. Wiktoria studiuje na kierunku lekarskim na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. W wolnym czasie biega i jeździ na rowerze.
 • 14. Wiktoria Kozik
  Wiktoria Kozik, 18 lat, Chełm, reprezentuje Lubelszczyznę. Wiktoria jest uczennicą ostatniej klasy II Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie. Uczy się w klasie o profilu humanistyczno-lingwistycznym. Od 6. roku życia tańczy w Młodzieżowym Domu Kultury w Chełmie. Należy też do Zespołu Tańca Jazzowego BALLO.
 • 18. Sandra Naum
  Sandra Naum, 22 lata, Łącza, reprezentuje Małopolskę. Sandra jest studentką warszawskiej Akademii Teatralnej. To właśnie z wyuczonym zawodem wiąże swoją przyszłość. Ma 172 centymetry wzrostu.
 • 12. Anna-Maria Jaromin
  Anna-Maria Jaromin, 22 lata, Katowice, reprezentuje Beskidy. Anna-Maria jest studentką Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne. Jako specjalizację wybrała psychokryminalistykę. Od najmłodszych lat trenuje jazdę konną i to jest jej największa pasja. W wolnych chwilach maluje też obrazy. W przyszłości, chciałaby pracować w konnym oddziale policyjnym.
 • 17. Małgorzata Molik
  Małgorzata Molik, 25 lat, Choszczno, reprezentuje Pomorze Zachodnie. Gosia studiuje prawo. W internecie możemy znaleźć informację, że poza tym tańczy i… robi na drutach. Lubi brać udział w wycieczkach górskich.
 • 21. Dominika Wójcik
  Dominika Wójcik, 19 lat, Moszczenica, reprezentuje Łódzkie. Jako dziecko Dominika chciała zostać weterynarzem lub strażakiem. W wolnych chwilach gotuje i rysuje. Sama o sobie mówi, że jest nieśmiała.
 • 20. Agata Śron - Miss Internetu
  Agata Śron, 19 lat, Wąsosz, reprezentuje Dolny Śląsk. Agata jest studentką kosmetologii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W przyszłości chciałaby specjalizować się w kosmetologii leczniczej. Oprócz studiowania, na co dzień pracuje w żłobku, a wolny czas spędza ze znajomymi i podróżuje.

 

Miss Polski 2020: jury, prowadzący, gwiazdy

Finałowa gala Miss Polski 2020 odbyła się 17 stycznia 2021 roku w Warszawie, a najpiękniejsza Polka została wybrana już po raz trzydziesty pierwszy. Wydarzenie odbyło się bez udziału publiczności i -jak zapewniają organizatorzy - przy zachowaniu obowiązującego reżimu sanitarnego.

Jury składało z samych kobiet, które odznaczają się licznymi sukcesami zawodowymi. W jury Miss Polski 2020 zasiadły: Joanna Liszowska, Ewa Wachowicz, Anna Wyszkoni, Viola Piekut, Olga Buława, Katarzyna Krzeszowska, Magdalena Kasiborska i Elżbieta Sawerska.

Finał wyborów Miss Polski 2020 poprowadzili Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz oraz Agnieszka Hyży (Popielewicz). Na scenie wystąpiła również piosenkarka Monika Lewczuk, którą z pewnością pamiętacie z takich piosenek jak Ty i Ja, #TAM TAM czy Libre, którą zaśpiewała w duecie z Alvaro Solerem. O wyjątkową muzyczną atmosferę gali zadbali również Nick Sincklar, Kortez i Paweł Domagała. Na scenie również pojawiła się jedna z jurorek - Ania Wyszkoni. 

Przypomnijmy, że Miss Polski 2019 została Magdalena Kasiborska. Najpiękniejsza Polka wybrana w 2019 roku pochodzi z miejscowości Zawada koło Tarnowskich Gór. Studiuje kosmetologię. Koronę Miss Polski wygrała, gdy miała 19 lat. Nadszedł czas by ją przekazać!

Do rywalizacji o koronę przystąpiły:

 1. Nina Ampulska
 2. Klaudia Andrzejewska
 3. Natalia Balicka 
 4. Marta Byczuk 
 5. Natalia Ciekańska 
 6. Wiktoria Ciochanowska 
 7. Angelika Duszczyk
 8. Julia Gryczan
 9. Justyna Haberka
 10. Roksana Jagła
 11. Ewa Jakubiec
 12. Anna-Maria Jaromin
 13. Żaneta Kotarba
 14. Wiktoria Kozik
 15. Olga Król
 16. Klaudia Matczak
 17. Małgorzata Molik
 18. Sandra Naum 
 19. Anita Sawicka
 20. Agata Śron
 21. Dominika Wójcik 
 22. Laura Wycichowska
 23. Martyna Zimmer

"Królowa" mogła jednak być tylko jedna! :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.