News

Monika Miller na zdjęciu z chłopakiem. Nie widzieli się przez rok

Monika Miller na zdjęciu z chłopakiem. Nie widzieli się przez rok

Fot. https://www.instagram.com/monika.milller/

Przy okazji promocji najnowszego singla Euforia, wnuczka byłego premiera Leszka Millera pochwaliła się chłopakiem. Na Instagramie pojawiło się ich wspólne zdjęcie z opisem ,,Czym dla Was jest euforia? Dla mnie euforią było zobaczyć ostatnio po prawie roku osobę którą kocham. Przez wiele miesięcy żyliśmy nadzieją na spotkanie nie wiedząc cały czas kiedy to będzie możliwe... 🖤”

Monia Miller niedawno zaskoczyła opinię publiczną, gdy opowiedziała o swojej operacji zmniejszania biustu oraz wyznała, że jest panseksualna.

Monika Miller o swojej orientacji seksualnej. Wyznanie na miarę Miley Cyrus >>

Monika Miller i nowy chłopak

W relacji artystki występującej pod pseudonimem MONAMI można znaleźć więcej zdjęć z ukochanym oraz zobaczyć, jak mężczyzna ćwiczy. Para rozmawia po angielsku, co w połączeniu z faktem, że nie widzieli się przez rok, może wskazywać na zagraniczne pochodzenie wybranka Moniki. Nie wiadomo jednak, kim jest mężczyzna na zdjęciach oraz skąd pochodzi. 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.