Reklama
placeholder
News

Monika Miller o swojej orientacji seksualnej. Wyznanie na miarę Miley Cyrus

Monika Miller o swojej orientacji seksualnej. Wyznanie na miarę Miley Cyrus

Fot. Instagram.com/mileycyrus/monika.milller

Reklama
Reklama
placeholder

Monika Miller opowiedziała o swojej orientacji seksualnej. Wnuczka byłego premiera zdobyła się na wyznanie na miarę Miley Cyrus.

Monika Miller po operacji zmniejszenia biustu. „W jedną noc z F do C” >> 

Monika Miller jest fotomodelką, zajmuje się też muzyką. W 2019 roku, pod pseudonimem MONAMI, wypuściła swój debiutancki singiel – W Bezruchu. Jesienią 2019 roku 25-latka wzięła udział w programie Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Partnerował jej Jan Kliment.

Monika Miller jest panseksualna

Wnuczka byłego polskiego premiera niedawno ogłosiła, że przeszła operację zmniejszenia biustu. Teraz znowu zrobiło się o niej głośno, tym razem za sprawą jej wyznania na temat orientacji seksualnej. Jakiś czas temu 25-latka zdradziła, że jest biseksualna. Z kolei niedawno Monika Miller przyznała, że jest panseksualna.

Zauważyłam, że wygląd drugiej osoby nie jest dla mnie najważniejszy. Bardziej pociąga mnie to, czy ktoś jest ambitny, kreatywny, żywy. Nie spotyka się takich osób codziennie. To mnie pociąga i jest atrakcyjne. Kobiety mnie nie podrywają. A mężczyźni? Trafiam na nieodpowiednie osoby, albo mnie to już nie kręci. Coś ewidentnie jest nie tak. To jest panseksualność mówiła w rozmowie z portalem Pomponik.pl.

Monika Miller: wiek, rodzice, piosenka, zawód >> 

Panseksualny – co to znaczy?

Co to jest panseksualizm? Termin „panseksualizm” pochodzi od połączenia greckiego przedrostka pan, który oznacza „wszystko" i łacińskiego sexus, które oznacza „płeć”. Osoby panseksualne czują pociąg do ludzi, niezależnie od ich płci i tożsamości płciowej. Panseksualista może więc związać się z każdym – kobietą, mężczyzną, transseksualistą lub człowiekiem o nieokreślonej płci. Panseksualiści uważają, że płeć człowieka nie ma żadnego wpływu na odczuwanie przez niego miłości i pociągu seksualnego. Osoby panseksualne zaznaczają, że ich działania nie obejmują zoofili, nekrofilii ani pedofili.

Do gwiazd, które otwarcie mówią o tym, że są panseksualne, oprócz Moniki Miller, należą m.in. Bella Thorne. Cara Delevigne, Kristen Stewart oraz Miley Cyrus.

Miley Cyrus o przyjaźni z Demi Lovato: „Byłyśmy po prostu zaj*****ie homoseksualne” >> 

Już w 2015 roku Miley Cyrus zdradziła, że jest panseksualna. W wywiadzie dla magazynu Elle wokalistka powiedziała:

(…) Jestem panseksualna. Jestem otwarta na każdego singla, nieważne jakiej jest płci, pod warunkiem, że nie jest to zwierzę lub osoba nieletnia (…). Mogę związać się z każdą osobą powyżej 18. roku życia, która jest gotowa mnie pokochać. Nie jest dla mnie ważne, czy to kobieta czy mężczyzna.

Z kolei w wywiadzie dla Variety w 2016 roku Amerykanka mówiła:

Przez całe życie nie potrafiłam zdefiniować ani własnej płci, ani seksualności. Nienawidziłam słowa „biseksualna”, bo mnie szufladkowało. Nigdy też nie myślałam o innych, że są dziewczynami lub chłopakami (…). Sama czuję się w tej kwestii neutralnie – kiedy to sobie uświadomiłam, łatwiej też było mi zrozumieć własną seksualność. Nie czuję się hetero, nie czuję się homo i tak jest OK. Jestem panseksualna.

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama