Reklama
placeholder
News

Monika Miller po operacji zmniejszenia biustu. „W jedną noc z F do C”

Monika Miller po operacji zmniejszenia biustu. „W jedną noc z F do C”

Fot. Instagram.com/monika.miller

Reklama
Reklama
placeholder

Monika Miller przeszła operację zmniejszenia biustu. Wnuczka Leszka Millera wrzuciła na Instagram zdjęcie po metamorfozie.

Gwiazdy jako dzieci. Pokochacie te urocze maluchy >> 

Monika Miller jest wnuczką byłego premiera Polski – Leszka Millera. 25-latka jest fotomodelką, próbuje swoich sił też w muzyce. W 2019 roku, pod pseudonimem MONAMI, wypuściła swój debiutancki singiel – W Bezruchu. We wrześniu 2019 roku Monika Miller wzięła udział w 10. edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. W parze z Janem Klimentem zajęła w show 5. miejsce

Monika Miller zmniejszyła biust

Niedawno Monika Miller zdradziła na Instagramie (@monika.milller), że przeszła operację zmniejszenia biustu. Pod najnowszym zdjęciem napisała, że jej piersi zmalały o kilka rozmiarów.

Obiecałam Wam wyjaśnienie. No więc, czuję się jak abc, bo w jedną noc przeszłam z F do C – napisała.

Pod postem 25-latki pojawiły się dziesiątki komentarzy, a Monika Miller chętnie odpowiadała na pytania fanów. Uczestniczka Tańca z Gwiazdami przyznała m.in., że jej biust był naturalny, a „urosła do takiego rozmiaru głównie przez problemy z wagą”. Wnuczka Leszka Millera nie ukrywa, że w przeszłości zmagała się z zaburzeniami odżywiania i walczyła z bulimią.

Red Lipstick Monster szczerze o swoim ciele i zaburzeniach odżywiania >>  

W innych komentarzach Miller zaznaczyła, że zdecydowała się na operację plastyczną przede wszystkim ze względu na swoje zdrowie.

Zawsze powtarzam, zdrowie najważniejsze! (…) Mój kręgosłup jest teraz bardzo szczęśliwy – czytamy. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama