News

Amerykański youtuber zafundował operację dla 1000 osób. Wyjątkowa akcja influencera

Amerykański youtuber zafundował operację dla 1000 osób. Wyjątkowa akcja influencera

fot. youtube.com/MrBeast

MrBeast jest obecnie największym na świecie indywidualnym youtuberem. Influencer ma na koncie wiele efektownych projektów, w czasie których rozdawał niemałe sumy pieniędzy. Tym razem zaoferował wyjątkowy „prezent” dla 1000 osób, które miały problem ze wzrokiem.

Shakira i nowa dziewczyna Pique są do siebie bardziej podobne niż wokalistka chciałaby przyznać? Ten TikTok mówi wszystko >>

MrBeast – najnowsza akcja. Zafundował operację 1000 osobom

W swojej najnowszej akcji MrBeast zafundował operację zaćmy dla 1000 osób. Dzięki temu prostemu zabiegowi odzyskali on wzrok. Gdyby nie pomoc youtubera, osoby nie mogłyby sobie pozwolić na operację ze względów finansowych. 

Akcję podsumował w 8-minutowym filmiku, w którym można zobaczyć pacjentów przed zabiegiem oraz po nim, gdy mogą już widzieć. Filmik szybko stał się niezwykle popularny i po dwóch dniach od publikacji ma ponad 59 milionów wyświetleń.

NikkieTutorials przepowiada przyszłość? Mówiła m.in. o rozstaniu i dziecku >>

MrBeast – kim jest?

MrBeast jest amerykańskim youtuberem, który zyskał sławę w 2018 roku. Wśród jego największych projektów można znaleźć na przykład turniej inspirowany serialem Squid game, w którym wzięło udział 456 fanów serii czy konkurs inspirowany Willym Wonką i Fabryką Czekolady, w którym rozdał 500 tysięcy dolarów.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.