Reklama
placeholder
News

Shakira i nowa dziewczyna Pique są do siebie bardziej podobne niż wokalistka chciałaby przyznać? Ten TikTok mówi wszystko

Shakira i nowa dziewczyna Pique są do siebie bardziej podobne niż wokalistka chciałaby przyznać? Ten TikTok mówi wszystko

fot. Instagram: @shakira / @3gerardpique

Reklama
Reklama
placeholder

Pewna TikTokerka zauważyła uderzające podobieństwo pomiędzy Shakirą a nową dziewczyną Gerarda Pique. Internautka podzieliła się zaskakującym porównaniem na swoim profilu na TikToku. 

Shakira tak dowiedziała się, że Pique ją zdradza? 'Winny'… słoik dżemu >>

Shakira i nowa dziewczyna Pique: podobieństwo

Shakira i Gerard Pique potwierdzili swoje rozstanie w czerwcu 2022 roku. Piosenkarka oraz hiszpański piłkarz byli razem przez 10 lat i doczekali się dwóch synów - Milana i Sashy. Jakiś czas później zagraniczne media poinformowały, że Pique zaczął spotykać się z 23-letnią Clarą Chią Marti. Z kolei w styczniu 2023 roku Shakira wydała nowy singiel w ramach BZRP Music Sessions #53, w którym nie zabrakło nawiązań do romansu jej byłego partnera. Shakira wyraźnie dała Pique do zrozumienia, że jego młodsza dziewczyna nie jest w stanie jej dorównać:

Życzę ci wszystkiego najlepszego  z moim „zastępstwem”. Nawet nie wiem, co się stało. Zachowujesz się tak dziwnie, że nawet cię nie poznaję. Jestem warta tyle, co dwie 22-latki. Zamieniłeś Ferrari na Twingo, zamieniłeś Rolexa na Casio.

Shakira dissuje Pique w nowej piosence? Mocny tekst! >>

Okazuje się, że Shakira i nowa dziewczyna Gerarda Pique są do siebie bardziej podobne, niż wokalistka chciałaby przyznać. Podobieństwo Cary Chii Marti do piosenkarki dostrzegła amerykańska TikTokerka @amandachristine_1, która podzieliła się na swoim profilu porównaniami zdjęć kobiet:

No dobra, widziałam wiele komentarzy porównujących Shakirę do Clary pod moim ostatnim postem, więc zrobiłam porównanie. Na górze mamy około dwudziestoletnią Shakirę, a na dole 23-letnią kochankę i nie wiem. No nie wiem, czy to widzę... a Wy co myślicie? 

@amandachristine_1 Replying to @cameliaalbu93 #shakira #pique #greenscreen #fyp ♬ Shakira: Bzrp Music Sessions, Vol. 53 - Bizarrap & Shakira

Czy waszym zdaniem Shakira i nowa dziewczyna Pique rzeczywiście są do siebie podobne?

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama