Reklama
placeholder
News

Mrozu odpowiada czy chciałby zostać ojcem. Szczere wyznanie

Mrozu odpowiada czy chciałby zostać ojcem. Szczere wyznanie

fot.instagram.com/mrozu_/

Reklama
Reklama
placeholder

Mrozu, a właściwie Łukasz Mróz, to wokalista, kompozytor i autor tekstów, obecny na polskiej scenie muzycznej od 2009 roku. Wówczas wydał swój debiutancki album Miliony monet, a singiel o tym samym tytule bardzo szybko stał się hitem. Wokalista rozwija się coraz bardziej, a jego popularność ciągle rośnie. W 2023 roku zdobył statuetkę Fryderyka w aż pięciu kategoriach w tym: autor roku, producent roku, artysta roku, utwór roku oraz album roku. Wraz z Igo i Vito Bambino nagrał utwór Supermoce, który promuje tegoroczną odsłonę trasy Męskie Granie. 

Beyonce w Warszawie 27-28 czerwca. Informator koncertowy, co warto wiedzieć? >>

Mrozu - plany na przyszłość

26 czerwca 2023 roku Mrozu był gościem podcastu WojewódzkiKędzierski. Choć jego życie jest spowite aurą tajemniczości, prowadzącym udało się sprawić, że artysta trochę się przed nimi otworzył. Wyznał, że nie chce dzielić się informacjami dotyczącymi życia prywatnego, bo na początku swojej kariery 'sparzył się' i teraz chce być kojarzony przez ludzi nie z plotek, a z muzycznej twórczości. Mówi więc o sobie tylko tyle, ile chce.

Hity lata 2023: Spotify pokazał listę z Polski i ze świata >>

Mrozu stwierdził też, że nie ma parcia na szkło, nie lubi bywać na eventach czy ściankach, ale wie, że czasem musi, bo jest to element jego pracy zawodowej. Muzyk rzadko opowiada o swojej rodzinie, ale zrobił wyjątek. Wyznał między innymi, że mama jest dla niego szczególną osobą i łączy ich wyjątkowa więź: 

Mama dała mi ogromną wrażliwość i niesamowitą miłość, opiekę. Do dziś jest moim przyjacielem. Matka jest tylko jedna. Mamę kocham nad życie, jest moim wsparciem od wielu, wielu lat. Była też głosem rozsądku i równoważyła trochę czasami szalone dla niej moje pomysły

Dodał również, że kobieta chciałaby kolejny raz zostać babcią i doczekać się od niego wnuków. Mrozu stwierdził, że on także chciałby zostać ojcem. Niestety nie wiadomo czy wokalista jest obecnie z kimś związany. 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama