Reklama
placeholder
News

Beyonce w Warszawie 27-28 czerwca. Informator koncertowy, co warto wiedzieć?

Beyonce w Warszawie 27-28 czerwca. Informator koncertowy, co warto wiedzieć?

fot. instagram.com/beyonce/

Reklama
Reklama
placeholder

Beyonce wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie, 27 i 28 czerwca, na dwóch koncertach w ramach trasy Renaissance World Tour. To pierwsza wizyta gwiazdy w Polsce od 2018 roku. Wszystkie bilety na koncerty zostały już wyprzedane. A jak wyglądają szczegóły imprezy?

Beyonce: setlista na koncerty w Polsce. Te kawałki zabrzmią na PGE Narodowym >>

Beyonce w Warszawie 27-28 czerwca - wstęp, bramki

Piosenkarka pojawi się na scenie o 19:30, choć ten czas może wydłużyć się do 20:00.  Fani posiadający standardowe bilety będą mogli wejść na teren stadionu od godziny 17:00, za to osoby posiadające wejściówki "early entry" mają możliwość zjawienia się na miejscu już w godzinach 14:00-16:00. Numer bramki, przez którą można dostać się na teren koncertu, powinien znajdować się na bilecie w aplikacji Tickermaster.

Beyonce i jej wymagania koncertowe. Nowa deska klozetowa i co jeszcze? >>

Beyonce w Warszawie 27-28 czerwca - bilety, torba, napoje i jedzenie

Bilety będą przyjmowane jedynie w formie aktywnego kodu QR w aplikacji Ticketmaster. Pobrany plik, screen ani bilet drukowany NIE BĘDZIE możliwy do przyjęcia. Na stadion będzie można wnieść mały plecak lub torbę oraz butelkę wody o pojemności 0,5 litra. Ochroniarze mogą poprosić o odkręcenie korka, by zidentyfikować substancję po zapachu.

Na teren imprezy nie można wnieść swojego jedzenia, za to będzie możliwy zakup przekąsek na miejscu.

Akcje fanów na koncerty Beyonce na PGE Narodowym. Co przygotowali? >>

Beyonce w Warszawie 27-28 czerwca - długość koncertu, support, parking, ruch drogowy 

Jeden koncert Beyonce ma trwać około 2 godziny i 30 minut. W ramach występów gwiazdy nie przewidziano supportu. Pod Stadionem Narodowym będzie można zaparkować swój samochód. Warto pamiętać o tym, że w dniach koncertów mogą wystąpić drobne zakłócenia ruchu drogowego. W zależności od decyzji policji poszczególne ulice mogą zostać zamknięte.

Środki transportu publicznego będą kursować 27 i 28 czerwca ze zwiększoną częstotliwością, aby fani mogli szybko dostać się na imprezę oraz bezpiecznie wrócić do swoich domów.

O godzinie 17.00 ograniczony zostanie wjazd na Saską Kępę. Do godz. 21.00 wyłączone z ruchu indywidualnego będą obszary ograniczone ulicami: al. Józefa Poniatowskiego, al. J. Waszyngtona, ulica Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych i Wał Miedzeszyński oraz al. Stanów Zjednoczonych, Wał Miedzeszyński, Afrykańska i gen. T. Bora-Komorowskiego. Ograniczenia nie będą dotyczyć pojazdów osób posiadających identyfikatory SK, taksówek oraz pojazdów jednośladowych. 

- informacje podane zostały na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego (www.wtp.waw.p).

W kwestii powrotu z koncertu około godziny 22:30 mogą nastąpić zmiany w dostępności do niektórych ulic. Decyzja leży po stronie policji. 

Po zakończeniu koncertów, ok. godz. 22.30, w przypadku wyłączenia z ruchu mostu Józefa Poniatowskiego i Alej Jerozolimskich pomiędzy rondem gen. Ch. de Gaulle’a a rondem J. Waszyngtona (decyzję o tym podejmuje policja), na trasy objazdowe zostaną skierowane tramwaje i autobusy.

Składy linii 7 pojadą przez most Śląsko-Dąbrowski. Tramwaje linii 9 i 24, po stronie Śródmieścia będą kończyły kursy na pl. S. Starynkiewicza, a na Pradze na pętli RATUSZOWA-ZOO. Natomiast tramwaje linii 22 po stronie Śródmieścia dojadą na pl. S. Starynkiewicza, a na Pradze będą jeździły w pętli WIATRACZNA – … – al. Zieleniecka – al. Waszyngtona – WIATRACZNA.

Zostanie uruchomiona zastępcza linia autobusowa Z-9 na trasie: PL. ZAWISZY – Al. Jerozolimskie – Nowy Świat – Książęca – Ludna – Solec – Trasa Łazienkowska – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – al. J. Waszyngtona – WIATRACZNA.

Autobusy linii 111, 117, 158, 166, 507, 521, N22, N24 i N72 ominą zamknięty fragment tras mostem Łazienkowskim.

- informacje podane zostały na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego (www.wtp.waw.p).

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama