News

Mulan z piosenką Zuzy Jabłońskiej! Kiedy premiera filmu?

Mulan z piosenką Zuzy Jabłońskiej! Kiedy premiera filmu?

Fot. Instagram.com/zuzaajablonska

Mulan z piosenką Zuzy Jabłońskiej! Kiedy premiera filmu? Zobaczcie od kiedy będzie można zobaczyć go w kinach. 

Gadżety do szkoły? Mamy kod rabatowy! >> 

Mulan – piosenka z filmu

11 września 2020 roku na ekranach kin zadebiutuje aktorska wersja kultowej animacji Disneya - Mulan. Jedną z piosenek, którą usłyszymy w filmie zaśpiewa Zuza Jabłońska, która ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak Jan-Rapowanie, Siles i Kuba Karaś z zespołu The Dumplings. Warto też dodać, że singiel 17-latki – Powiedz mi to w twarz – pokrył się platyną.

Utwór Wierna, odważna i prawa będzie można usłyszeć m.in. na napisach końcowych filmu Mulan. Do premiery produkcji zostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz możecie posłuchać singla w serwisach muzycznych!

Mulan to historia niezłomnej dziewczyny, która zakłada męska zbroję i staje się jednym z największych wojowników w historii Chin.

Wzięłam udział w tym projekcie, ponieważ bohaterka Mulan to taka trochę ja. Jest waleczna i odważna, ale stoi też przed ciężkimi wyborami. Utwór mówi o tym, że mimo porażek i zawahań, zawsze po deszczu wychodzi słońce. Poza tym jest to kolejne wyzwanie i ciekawe doświadczenie. Jestem z tych, co lubią podnosić sobie poprzeczkę coraz wyżej. Czuję się również bardzo wyróżniona i zaszczycona, że zostałam zaproszona przez Disneya do zaśpiewania tego utworu – mówiła Zuza Jabłońska.

Taco Hemingway: nowa płyta Jarmark już w sieci! Gdzie słuchać? >> 

Zuza Jabłońska – płyta 2020

Dla wszystkich fanów Zuzy Jabłońskiej mamy świetną wiadomość. Jej debiutancki album, który nosi tytuł Psycho, ukaże się już 9 października 2020 roku!

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.