Reklama
placeholder
News

Taco Hemingway: nowa płyta Jarmark już w sieci! Gdzie słuchać?

Taco Hemingway: nowa płyta Jarmark już w sieci! Gdzie słuchać?

Fot. Instagram.com/tacohemingway

Reklama
Reklama
placeholder

Taco Hemingway nie przestaje zaskakiwać. Nowa płyta Jarmark już w sieci! Gdzie słuchać albumu rapera?

Gadżety do szkoły? Mamy kod rabatowy! >>  

Taco Hemingway – płyty Jarmark i Europa

Taco Hemingway zapowiedział wyczekiwaną przez fanów nową płytę w dniu swoich 30. urodzin – 29 lipca 2020 roku. Raper zaskoczył wszystkich, bo zdradził, że w najbliższym czasie wypuści nie jeden, ale dwa albumy! Krążek Jarmark promuje singiel Polskie Tango, natomiast Europę – kawałek Michael Essien Birthday Party.

19 sierpnia na Instagramie wytwórni @2020.loading pojawiły się tracklisty nowych płyt Taco Hemingwaya. Łącznie fani będą mogli posłuchać aż 25 (w preorderze 27) kawałków. Na Jarmarku znalazło się 12 utworów i jeden bonusowy. Są tam duety, które Filip Szcześniak nagrał z takimi artystami jak Artur Rojek, Gruby Melzky, CatchUp i Kacha z Coals. 

Taco Hemingway – Jarmark za darmo w internecie

Taco Hemingway po raz kolejny zrobił niespodziankę swoim fanom i 27 sierpnia ogłosił, że jego płyta Jarmark jest już dostępna w internecie.

Tak jak mówiłem rok temu — moja muzyka zawsze była, jest i będzie darmowa. Dzisiaj postanowiłem opublikować cały „Jarmark” na serwisach streamingowych. Pod adresem http://pobierz.jarmarkeuropa.com znajdziecie też link do pobrania całej płyty w mp3. Miłego słuchania – czytamy pod jego najnowszym postem na Instagramie.

W dalszej części wpisu artysta zdradził więcej szczegółów na temat tego, co jego słuchacze znajdą na jednym z nowych albumów i na koniec podziękował wszystkim, którzy z nim pracowali:

"Jarmark" jest moją pierwszą płytą od „Trójkąta warszawskiego”, na której nie rapuję o swojej obecnej sytuacji; no, z wyjątkiem jednej jedynej linijki (pozdrawiam @golecuorkiestra ). Znajdziecie tu trochę storytellingu (trylogia „Łańcuchów”, „Szczękościsk”, „1990s Utopia”), garść wspomnień dziecięcych i nastoletnich (ciąg trzech piosenek po drugim „Łańcuchu”), kilka domorosłych obserwacji społecznych („Influenza”, „Panie, to Wyście!”, „Polskie Tango”). Dziękuję wszystkim, którzy pracowali nad albumem. Jestem wam wdzięczny bardziej niż potrafię to ubrać w słowa. Bez was wszystkich jedyne co mógłbym robić to co najwyżej pisać teksty i nagrywać je na dyktafon, bo poza tym nie potrafię robić zupełnie nic – napisał Taco Hemingway.

Taco Hemingway: znamy piosenki z płyt Jarmark i Europa! [TRACKLISTA] >> 

Na stronie jarmarkeuropa.com możemy znaleźć informację, że nowe płyty Taco Hemingwaya będą miały oficjalną premierę 4 września. Być może jednak wkrótce w serwisach streamingowych pojawi się też krążek Europa. ;-) 

Słuchaliście już płyty Jarmark?

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama