News

Taco Hemingway: nowa płyta Jarmark już w sieci! Gdzie słuchać?

Taco Hemingway: nowa płyta Jarmark już w sieci! Gdzie słuchać?

Fot. Instagram.com/tacohemingway

Taco Hemingway nie przestaje zaskakiwać. Nowa płyta Jarmark już w sieci! Gdzie słuchać albumu rapera?

Gadżety do szkoły? Mamy kod rabatowy! >>  

Taco Hemingway – płyty Jarmark i Europa

Taco Hemingway zapowiedział wyczekiwaną przez fanów nową płytę w dniu swoich 30. urodzin – 29 lipca 2020 roku. Raper zaskoczył wszystkich, bo zdradził, że w najbliższym czasie wypuści nie jeden, ale dwa albumy! Krążek Jarmark promuje singiel Polskie Tango, natomiast Europę – kawałek Michael Essien Birthday Party.

19 sierpnia na Instagramie wytwórni @2020.loading pojawiły się tracklisty nowych płyt Taco Hemingwaya. Łącznie fani będą mogli posłuchać aż 25 (w preorderze 27) kawałków. Na Jarmarku znalazło się 12 utworów i jeden bonusowy. Są tam duety, które Filip Szcześniak nagrał z takimi artystami jak Artur Rojek, Gruby Melzky, CatchUp i Kacha z Coals. 

Taco Hemingway – Jarmark za darmo w internecie

Taco Hemingway po raz kolejny zrobił niespodziankę swoim fanom i 27 sierpnia ogłosił, że jego płyta Jarmark jest już dostępna w internecie.

Tak jak mówiłem rok temu — moja muzyka zawsze była, jest i będzie darmowa. Dzisiaj postanowiłem opublikować cały „Jarmark” na serwisach streamingowych. Pod adresem http://pobierz.jarmarkeuropa.com znajdziecie też link do pobrania całej płyty w mp3. Miłego słuchania – czytamy pod jego najnowszym postem na Instagramie.

W dalszej części wpisu artysta zdradził więcej szczegółów na temat tego, co jego słuchacze znajdą na jednym z nowych albumów i na koniec podziękował wszystkim, którzy z nim pracowali:

"Jarmark" jest moją pierwszą płytą od „Trójkąta warszawskiego”, na której nie rapuję o swojej obecnej sytuacji; no, z wyjątkiem jednej jedynej linijki (pozdrawiam @golecuorkiestra ). Znajdziecie tu trochę storytellingu (trylogia „Łańcuchów”, „Szczękościsk”, „1990s Utopia”), garść wspomnień dziecięcych i nastoletnich (ciąg trzech piosenek po drugim „Łańcuchu”), kilka domorosłych obserwacji społecznych („Influenza”, „Panie, to Wyście!”, „Polskie Tango”). Dziękuję wszystkim, którzy pracowali nad albumem. Jestem wam wdzięczny bardziej niż potrafię to ubrać w słowa. Bez was wszystkich jedyne co mógłbym robić to co najwyżej pisać teksty i nagrywać je na dyktafon, bo poza tym nie potrafię robić zupełnie nic – napisał Taco Hemingway.

Taco Hemingway: znamy piosenki z płyt Jarmark i Europa! [TRACKLISTA] >> 

Na stronie jarmarkeuropa.com możemy znaleźć informację, że nowe płyty Taco Hemingwaya będą miały oficjalną premierę 4 września. Być może jednak wkrótce w serwisach streamingowych pojawi się też krążek Europa. ;-) 

Słuchaliście już płyty Jarmark?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tak jak mówiłem rok temu — moja muzyka zawsze była, jest i będzie darmowa. Dzisiaj postanowiłem opublikować cały „Jarmark” na serwisach streamingowych. Pod adresem http://pobierz.jarmarkeuropa.com znajdziecie też link do pobrania całej płyty w mp3. Miłego słuchania. Jarmark jest moją pierwszą płytą od „Trójkąta warszawskiego”, na której nie rapuję o swojej obecnej sytuacji; no, z wyjątkiem jednej jedynej linijki (pozdrawiam @golecuorkiestra ). Znajdziecie tu trochę storytellingu (trylogia „Łańcuchów”, „Szczękościsk”, „1990s Utopia”), garść wspomnień dziecięcych i nastoletnich (ciąg trzech piosenek po drugim „Łańcuchu”), kilka domorosłych obserwacji społecznych („Influenza”, „Panie, to Wyście!”, „Polskie Tango”). Dziękuję wszystkim, którzy pracowali nad albumem. Jestem wam wdzięczny bardziej niż potrafię to ubrać w słowa. Bez was wszystkich jedyne co mógłbym robić to co najwyżej pisać teksty i nagrywać je na dyktafon, bo poza tym nie potrafię robić zupełnie nic.

Post udostępniony przez tacohemingway (@tacohemingway)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sam nie wiem jak to się stało, ale w zeszłym tygodniu jak grom z jasnego nieba naszła mnie ochota na zrobienie prostej urodzinowej piosenki. “MICHAEL ESSIEN BIRTHDAY PARTY” jest pierwszym singlem zapowiadającym nadchodzącą płytę o tytule “EUROPA”. Album powstawał symultanicznie z “JARMARKIEM” i tak też będzie wydany. Praca nad “EUROPĄ” była dla mnie sposobem na odetchnięcie od ciężkawych i dusznych tematów podejmowanych na “JARMARKU”. Pierwszy singiel z “JARMARKU”, “Polskie Tango”, był utworem pisanym pieczołowicie i doskonalonym przez kilka miesięcy. “MICHAEL ESSIEN BIRTHDAY PARTY” powstał zaś w warunkach niezwykle spontanicznych na przestrzeni raptem kilku dób. Sądzę, że obie formy robienia muzyki są równie istotne i potrzebne, zarówno twórcom jak i słuchaczom. Ze względu na różny charakter dwóch projektów, zdecydowaliśmy się wydać je osobno i pozostawić słuchaczowi / słuchaczce decyzję, który zechce zakupić. “JARMARK” trzymał mnie w tematycznych ryzach, zmuszał do skupienia na poruszonym temacie. “EUROPA” dawała mi pole do folgowania, podśpiewywania, ponarzekania i pogderania, tak jak robię to dokładnie w tym momencie. Z późnoletnimi pozdrowieniami, Filip

Post udostępniony przez tacohemingway (@tacohemingway)

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.