Reklama
placeholder
News

Murcix i Matter ROZSTALI się. Influencerka wydała oświadczenie

Murcix i Matter ROZSTALI się. Influencerka wydała oświadczenie

fot. Instagram: @murcix / @matterfml

Reklama
Reklama
placeholder

Murcix potwierdziła rozstanie z Matterem. Youtuberka opublikowała oświadczenie w mediach społecznościowych.

Timothee Chalamet i Kylie Jenner przyłapani na koncercie Beyonce. Już się nie ukrywają? >>

Murcix i Matter rozstali się

Murcix i Matter, a właściwie Marta Błoch i Mateusz Cisek, byli uwielbiani przez wielu internautów. Influencerka zdobyła szczególną popularność po tym, jak dołączyła do dawnej Ekipy Friza. Jej profil na Instagramie obecnie obserwuje ponad 1.7 milionów osób. Z kolei Matter zasłynął w internecie dzięki prowadzeniu konta na YouTubie o nazwie MatterFML, gdzie do niedawna publikował filmiki ze swoją dziewczyną. Plotki o kryzysie w związku Murcix i Mattera pojawiły się już jakiś czas temu. Internauci zauważyli, że influencerka przestała obserwować swojego chłopaka na TikToku. 

Joe Jonas i Sophie Turner rozwodzą się? To on ma chcieć zakończyć małżeństwo >>

Murcix potwierdziła domysły internautów na początku września 2023 roku. Influencerka opublikowała oświadczenie na swoim InstaStory, w którym poinformowała, wraz z Matterem rozstali się w zgodzie. Murcix zwróciła się z apelem do internautów, aby ci powstrzymali się od spekulacji i negatywnych komentarzy na temat jej związku:

Chciałam powiedzieć o tym w swoim czasie, ale detektywi z TikToka w formie, więc czuję, że po prostu muszę się wypowiedzieć. Tak, rozstaliśmy się z Mateuszem. Nie mamy ze sobą spiny, ani nie było to zerwanie w negatywnych emocjach. Takie sytuacje nie są łatwe dla nikogo, dlatego powstrzymajcie się proszę od chamskich komentarzy i spekulacji, tylko dajcie nam to przeżyć na swój sposób.

Matter nie odniósł się jeszcze do rozstania z Murcix. 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama